Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Google pokazuje Android Market Webstore oraz Honeycomb 3.0

danielde 03 Feb 2011 00:25 2474 2
 • Google pokazuje Android Market Webstore oraz Honeycomb 3.0
  Zgodnie z zapowiedzią z naszego forum, Google zaprezentowało wczoraj system Android 3.0 Honeycomb, a poza tym przedstawiło swój nową, poważną usługę - Android Market Webstore, czyli internetowy sklep z aplikacjami mobilnymi. Dyrektor Chris Yerga wyjaśnił, że do momentu uruchomienia sklepu użytkownicy mogli instalować aplikacje tylko z poziomu swojego telefonu, lecz teraz się to zmienia i mogą instalować je poprzez przeglądarkę internetową. Oczywiście nowa usługa od Google została porównana do swego największego przeciwnika, czyli AppStore w połączeniu z iTunes. W świetle konkurencji ze strony Apple, Android Market Webstore rzekomo ma przewagę polegającą na prostocie i płynności instalacji, ponieważ od razu po wyborze aplikacji jest ona automatycznie przygotowywana do pobrania na urządzenie. "Nie ma tu kabli, ani synchronizacji z komputerem. Nic z tego rodzaju bzdur. Wszystko jest połączone" - tak opisywał sklep Chris Yerga.

  Twórcy nowego sklepu nie zapomnieli o wzbogaceniu go o funkcje społecznościowe, dzięki którym użytkownicy w łatwy sposób mogą za pomocą poczty e-mail przesyłać sobie linki do aplikacji oraz umieszczać je równie łatwo w serwisie Twitter. Poza tym, w stosunku do wersji sklepu dostępnej w telefonach, Android Market Webstore posiada lepszą filtrację produktów oraz pożytecznego menadżera urządzeń i aplikacji.

  Sklep znajduje się TUTAJ.

  źródło:Link

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  danielde
  Translator, editor
  Offline 
  danielde wrote 671 posts with rating 22, helped 0 times. Live in city Bydgoszcz. Been with us since 2009 year.
 • #2
  kulfi82
  Level 12  
  A3.0 to nie lada przełom. Prezentuje się wspaniale, pytanie tylko czy to będzie jedynie wersja dla urządzeń o wysokich rozdzielczościach ? Co do marketu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli wczorajszym odpaleniem marketu, udało mi się nawet tam zalogować.. jednak bez możliwości definiowania urządzenia dla nas na chwile obecną nieużyteczny.
 • #3
  w@mpir
  Level 18  
  Z LG GT540 instalacja programów na telefonie z poziomu przeglądarki internetowej działa bardzo dobrze, wygodniej niż na telefonie przegląda się Market.