Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka pralke kupic?

19 Paź 2004 18:18 9385 7
  • Poziom 10  
    Witam. Mam maly problem z wyborem pralki wiec chce zasiegnac opini fachowcow (bo sprzedawcy w sklepach sa niedouczeni), ktorzy "siedza" w pralkach. Interesuje mnie jaka marka jest najmniej awaryjna, a jezeli juz sie zdarzy awaria to zeby mnie nie kosztowala duzo nerwow i kaski. Nie mam zbyt duzo miejsca w lazience i chodza mi po glowie pralki ladowane od gory lub o glebokosci 40 cm - napiszcie co sadzicie o tych praleczkach. Z gory dziekuje i pozdrawiam
  • Poziom 1  
  • Poziom 13  
    Kupiłem sobie pralkę Whirlpool. Jest mniejsza niż "normalne".
    Mam w łazience mało miejsca i akurat taka była mi potrzebna. Nie kupuj
    pralek ładowanych od góry. Jest to naprawdę ostateczność i jak tylko można
    unikaj tego jak ognia! Mimo, iż używana jest bardzo często nic się dotychczas
    mi nie wydarzyło. Jednak nadmieniam, że nie bez znaczenia jest fakt prawidłowej eksploatacji sprzętu.Nawet znani producenci nie odnotowują
    w instrukcjach użytkowania czynności, które w/g mnie powinno się wykonywać np. po zakończeniu prania, a na ten temat w instrukcji nie znajdziesz nic! Dopiero praktyka nauczyła mnie maksymalnie bezawaryjnie korzystać z tak prostego urządzenia jakim jet pralka.
    Dużą zaletą moim zdaniem są "powiększone" w stosunku do normalnych
    dźwiczki do załadunku i wyładunku prania, gdyż znakomicie ułatwiają wykonywanie powyższych czynności.
    Dobór pralki do swoich potrzeb musisz dokonać naprawdę sam, bo przecież Ty znasz je najlepiej!
    Gdy ja zamierzałem kupić pralkę INTERNET nie był rozpowszechniony i starałem się jak najwięcej pytać doświadczone gospodynie, co przyniosło
    pozytywny skutek i jestem jak widzisz z zakupu bardzo zadowolony,
    czego i Tobie serdecznie życzę!
  • Poziom 20  
    Czołem! "Zrób rachunek sumienia" - Co się pierze,ile razy/tydz.,jak liczna rodzinawirówka-obr. ,kto pierze.itd?.Wyjdzie co lepsze tanie czy trwałe
    pozdrawiam TFX
  • Poziom 13  
    Bosch i Siemens odpada ze zwgledu na to, iz jak ci padnie jakas pierdulka zwiazana z elektryka to nie sprzedadza ci czesci - jestes skazany tylko na serwis autoryzowany. Malo sie psuje Gorenje, i o dziwo, Ardo. Electrolux to jedna wielka kpina (pracuje w punkcie przyjmowania reklamacji w duzym sklepie AGD-RTV). Pozdrawiam.
  • Serwisant
    Moja znajoma ma zamiar kupić pralkę Mastercook lub Candy jakie wasze zdanie awaryjne czy nie?
  • Poziom 20  
    powiem tak : ja kupiłem polar pwa 411 .Dlaczego? : bo była dość tania , poprzednio też miałem polara dzialała przez 20 lat, przedewszystkim tanie i dostępne cześci na przyszłość , więc samemu można naprawić ;), nie mówie że polar jest najlepszy ale dość tani i sprawdzony [moja bezproblemowo pierze pieluchy od 1,5 roku :) ] Zresztą minęły czasy kiedy robiło się sprzęt na lata nie ma się co oszukiwać .