Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik Buderus HS 4211 i dwie sprawy...

03 Lut 2011 21:52 1533 3
 • Poziom 12  
  Witam,

  mam dwie sprawy co do tego sterownika.

  1) Jako że u mnie często są problemy z prądem i po dłuższym czasie albo po jakichś i
  skokach napięć piec traci ustawienia co się właśnie stało a nie mogę sobie przypomnieć jaką kombinacją klawiszy się wchodziło w poziom serwisowy (tam gdzie się ustawiało temp zasilania etc.)

  2) Ustawiam program własny tygodniowy opgrzewania... A piec jak na złość na noc ma 15*, albo tak jak na pokrętle w pokoju np 19* i tylko z tych dwóch wartości można ustawić temp. O co chodzi ?


  Pzdr
 • Specjalista - systemy grzewcze
  Ad 2. Temperaturę dzienną i nocną można wybrać z temperatur aktualnie aktywnych na module obsługowym w automatyce (ew. na pilocie pomieszczenia). Zmień po prostu temperaturę pokojową.
 • Poziom 12  
  Witam,

  własnie mnie dziś rano przy piciu kawy olśniło jak się wchodziło w tryb serwisowy :)

  Właśnie wcześniej było coś porąbane i mimo ruszania temp na BFU nocna była stała i koniec (przy okazji tego przypomniało mi się gdzie się ustawia wartość temp na noc względem dzienej).

  Jednak jak się coś robi raz do roku to się zapomnia ;)


  Zrobiłem reset z poziomu serwisowego i poustawiałem wszytsko od nowa i jest już jak być powinnno :)

  Pzdr
 • Poziom 17  
  NeroN6 napisał:
  Witam, ... właśnie wcześniej było coś porąbane i mimo ruszania temp na BFU nocna była stała i koniec (przy okazji tego przypomniało mi się gdzie się ustawia wartość temp na noc względem dzienej).Pzdr


  Pewnie przyda Ci się .... instrukcja do BFU w automatyce Buderus seria HS. Plik buderus_modul_oslugi_zdalnej.pdf udostępniono w linku https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1861542