Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Creative webcam live vista im VF0260 problem ze sterownikami

04 Feb 2011 19:33 14393 11
  • Level 10  
    Witam. Mam problem z tą kamerką. Nie mam sterowników na płycie, więc musze cos z neta pobrac. Pobralem wiec ze strony producenta i zainstalowalem sterowniki. Podłączam kamerke i nic sie nie dzieje. Nie wiem juz co robic. Możecie mi pomóc podłączyć tą kamerkę żeby porozmawiać z kimś na skypie widząc mnie? Z góry dziękuje!
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 34  
    Vista to niestety "dupny' system czy uruchamiałeś setup.exe jako Administrator? czasem pomaga instalacja sterowników w trybie awaryjnym i zawsze jako Admin ( uruchom program jako Administrator)
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 10  
    ake ja mam windowsa xp, a kamerka nosi w nazwie wyraz Vista
  • Level 10  
    Mam te same sterowniki. Zainstalowałem je i nic sie potem nie działo. Zero pojawienia się jakiejś aplikacji czy czegoś ;/
  • Level 10  
    Te drugie sterowniki są dla visty z tego co widzę. te pierwsze ze strony creativa też sciągnąłem. Do tego wszystkiego nie wiem jak się odinstalowuje te drivery. Bo mam ich z 5 juz zainstalowanych i moze to blokuje. W dodaj/usun programy nie mam ich jako takich do usuniecia.
  • Level 34  
    Total uninstall + darmowe programy do czyszczenia rejestru ... serio nie wiem co jeszcze ...a instalowałeś Creative Live! Cam Center 2.02.05 ??
  • Level 10  
    Nie tego nie instalowałem. A potrzebne to jest do działania? ps. napisałem, że nie wiem jak uninstala robic na tych driverach, bo nigdzie nie moge dopasc tam uninstalki. A czyszczenie rej. moge ccleanerem zrobic?
  • Level 10  
    Dobra już sobie poradziłem. Temat można zamknąć. Najpierw trzeba zainstalować program do camerki, pozniej sterowniki. Reset kompa i podlaczamy kama :) Miłego wideo
  • Level 10  
    Odgrzeje temat, sciagnalem rara i do restartu z setupa wszystko wydawaloby sie ok ale niestety dalej nie rozpoznaje tej kamery pod win7