Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam instrukcji do Tc Helicon Voicelive 2

mac-333 04 Feb 2011 21:28 3516 3
    mac-333
    Level 2  
    Szukam pełnej wersji instrukcji Tc Helicon Voicelive 2 w polskiej wersji. Znalazłem, ale tylko do 20 strony. Czy może ktoś posiada? Może być pdf albo papier, zwrócę wszelkie koszty.
    RudikaraokeshoW
    Level 1  
    Jak podlaczyc TC Helicona Voice Live do mixera???
    mac-333
    Level 2  
    Ja wychodzę jackiem mono z output left i wpinam jacka w mikser, tylko w opcjach Helicona trzeba wtedy ustawić sygnał mono na wyjściu. Druga opcją jest wyjście dwoma jackami (left, right) i wpięcie w mikser, ale w dwa różne kanały (chyba że masz w mikserze wejście stereo to dwa jacki mono i przepinka na stereo do miksera)- masz stereo na wyjściu. Trzeci sposób: najlepszy sygnał jednak jest jak wyjdziesz dwoma jackami stereo, wejdziesz w d-boxa, i wyjdziesz kablami xlr z d-boxa do miksera (trzeba dokupić d-boxa)- sygnał stereo . Przy graniu na żywo (a i przy nagraniach w sumie też) ta różnica jest jednak niesłyszalna, można zrobić odpowiednią korektę na mikserze, więc pierwszy lub drugi sposób jest równie dobry. Jak ci nie zależy na stereo to polecam 1.
    Nie wiem czy nie namieszałem za dużo :) Jak coś jest niejasne to pytaj.

Dodano po 2 [minuty]:

Mówimy tu oczywiście o Voicelive, Voicelive 2 różni się tym i ma ta przewagę, że już mamy wyjście xlr i takim też kablem wpinamy się w mikser :)
    far_tus
    Level 1  
    Witam! Ja również poszukuję polskiej instrukcji do Voicelive 2. Może ktoś posiada w pdf-ie i mógłby podesłać? Pozdrawiam!

fartek(malpa)poczta.onet.pl