Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo 850 nie dziala polowa elektryki ponownie

volvo052 04 Lut 2011 21:31 2400 3
  • #1 04 Lut 2011 21:31
    volvo052
    Poziom 2  

Witam
    Udalo mi sie kupic za symboliczne pieniadze nie do konca sprawne Volvo 850 2.5.
    Ktos podobno podpial do niego odwrotnie akumulator. Samochod odpala, jezdzi. Dzialaja swiatla, wycieraczki, centralny zamek, elektryczne lusterka. Nie dziala natomiast radio, dmuchawa, elektryczne szyby. Bezpieczniki w porzadku. Radio nie daje sie wlaczyc, miga dioda. Wlozylem inne radio, ten sam objaw.
    Gdzie szukac problemu? Gdzie znajduja sie jakies wieksze bezpieczniki? W ksiazce jest tylko opis skrzynki bezpiecznikow (36) w komorze silnika (max 30amp).

Dziekuje i pozdrawiam

P.s Drogi Moderatorze, nie mam polskich znakow... Jezeli to jest powod przenoszenia tematow do kosza, to naprawde godne pochwaly. Taka dbalosc o pisownie, interpunkcje na forum technicznym... Czy ich brak kogokolwiek dotknal?

0 3
  • #2 04 Lut 2011 23:33
    FoxTech
    Poziom 20  

Cytat:
    Taka dbałość o pisownie, interpunkcje na forum technicznym... Czy ich brak kogokolwiek dotknął?

Piszesz na forum technicznym na którym obowiązują pewne zasady, jedną z nich jest obowiązek posługiwania się poprawnego polszczyzną(w trakcie rejestracji sam zgodziłeś się na przestrzeganie tych zasad poprzez akceptację regulaminu)

Poniżej zamieszczam treść postu uzupełnioną o polskie znaki diakrytyczne. wystarczy skopiować i wkleić.

Cytat:
    Witam
    Udało mi się kupić za symboliczne pieniądze nie do końca sprawne Volvo 850 2.5.
    Ktoś podobno podpiął do niego odwrotnie akumulator. Samochód odpala, jeździ. Działają światła, wycieraczki, centralny zamek, elektryczne lusterka. Nie działa natomiast radio, dmuchawa, elektryczne szyby. Bezpieczniki w porządku. Radio nie daje się włączyć, miga dioda. Włożyłem inne radio, ten sam objaw.
    Gdzie szukać problemu? Gdzie znajdują się jakieś większe bezpieczniki? W książce jest tylko opis skrzynki bezpieczników (36) w komorze silnika (max 30amp).

Dziękuję i pozdrawiam

P.s Drogi Moderatorze, nie mam polskich znaków... Jeżeli to jest powód przenoszenia tematów do kosza, to naprawdę godne pochwały. Taka dbałość o pisownie, interpunkcje na forum technicznym... Czy ich brak kogokolwiek dotknął?

0
  • #3 05 Lut 2011 00:06
    volvo052
    Poziom 2  

Dziękuję bardzo. Odpowiadając na mój post sam jednak również popełniłeś kilka błędów. Tak moglibyśmy pisać w nieskończoność. Język polski a w szczególności ortografia i interpunkcja nie należą do najłatwiejszych. Sam nie lubię błędów i niechlujstwa, które wielokrotnie aż kłują w oczy na forach internetowych. Nie lubię tez jednak przesady i przenoszenia postów do kosza za dwa brakujące przecinki!

Pozdrawiam

1
  • #4 05 Lut 2011 07:58
    ja-kenaj
    Poziom 26  

Masz rację kolego volvo052. Panowie moderatorzy chcą się wykazać a sami popełniają błędy.
    Nie wiem dlaczego usunięto mój post, który mówił gdzie są bezpieczniki i przekażniki w samochodzie Volvo. Nie wiem czy zdążyłeś przeczytać.
    A tak nawiasem kolego FoxTech winno się pisać ...jest obowiązek poprawnego posługiwania się...

1