Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilnie! - "Budujemyu spektrometr optyczny" wydawni

04 Lut 2011 22:26 1476 3
  • Poziom 2  
    Pilnie szukam tego tytułu, z tego co mi wiadomo nie można nigdzie tego dostać...
    Potrzebuje skanów, fotek, pdf, cokolwiek...

Mam do realizacji spektroskop oparty na kamerze internetowej. Komunikacja USB i jakaś aplikacja do obsługi i obróbki pomiarów dynamiczna. Obraz z kamery dynamicznie analizowana w programie.

Chyba że macie jakiś inny lepszy pomysł...

Byle szybko bo ceny gotowych spektroskopów są astronomiczne :)
    A potrzebuje do badań.

Proszę o kontakt i jakieś konkretne propozycje :)
    Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Szemeno napisał:
    Pilnie szukam tego tytułu, z tego co mi wiadomo nie można nigdzie tego dostać...
    Potrzebuje skanów, fotek, pdf, cokolwiek...

Mam do realizacji spektroskop oparty na kamerze internetowej. Komunikacja USB i jakaś aplikacja do obsługi i obróbki pomiarów dynamiczna. Obraz z kamery dynamicznie analizowana w programie.

Chyba że macie jakiś inny lepszy pomysł...

Byle szybko bo ceny gotowych spektroskopów są astronomiczne :)
    A potrzebuje do badań.

Proszę o kontakt i jakieś konkretne propozycje :)
    Pozdrawiam

"Spektroskopia Laserowa" W. Demtröder albo inna książka. Będzie Ci potrzebna żyletka, siatka dyfrakcyjna i dwie soczewki.
  • Poziom 11  
    Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany to gdzieś mam i mogę zeskanować. Jest też strona internetowa autora i tam jest ta cała książeczka online.

Budowałem taki projekt jakiś czas temu i trochę się wspierałem na tej książce.

I tak będziesz docelowo potrzebował trochę poważniejszej literatury

Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    cyngiel1 napisał:
    Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany to gdzieś mam i mogę zeskanować. Jest też strona internetowa autora i tam jest ta cała książeczka online.

Budowałem taki projekt jakiś czas temu i trochę się wspierałem na tej książce.

I tak będziesz docelowo potrzebował trochę poważniejszej literatury

Pozdrawiam

Czy odnalazles moze link lub skan? Daj prosze znac.