Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Vaio Zanika Dzwiek...

jachim27 04 Lut 2011 23:29 1596 6
  • #1 04 Lut 2011 23:29
    jachim27
    Poziom 2  

Witam!
    Zakupiłem Laptopa Sony VAIO VPCEB2S1E i mam problem z zanikającym dźwiękiem.
    Nie wiem co jest tego przyczyną. Gdy go zrestartuję wszystko jest ok tylko ze na jakieś 45-60min. i znowu zanika.
    Czy wie ktoś o co chodzi??
    Proszę bardzo o pomoc.
    Z góry dziękuje:):)

• Pomocny post
    #3 04 Lut 2011 23:37
    Krejzol_3000
    Poziom 12  

Witaj,
    nie wiem co może być przyczyną tego o czym piszesz. Ja mam dokładnie ten sam model i u mnie nie ma problemu z zanikającym dźwiękiem, niestety jak jest wyłączony to co innego zanika, mianowicie stan naładowania baterii. przez noc ubywa niecałe 20%, Sony uważa to za normalne i nie uznaje żadnych reklamacji z tego powodu. Jak nie wierzysz to sprawdź sam, nawet w supporcie Sony tak piszą.
    Ja po użytkowaniu tego sprzętu przez 3 miesiące żałuję, że nie wymieniłem go od razu na inny model. Za słaba jakość i parametry za tą kasę. Spodziewałem się czegoś więcej.
    Jeżeli kupiłeś go ostatnimi czasy i masz możliwość to go oddaj/zamień. Taka jest moja rada.

Pozdrawiam

• #4 05 Lut 2011 01:40
    jachim27
    Poziom 2  

Oddać raczej już nie będę mógł, ale chyba pójdę zgłosić reklamacje. Jest to dość irytująca sprawa. Sterowniki są niby wgrane wszystkie. No nic. Dzięki za szybką odpowiedź.

• #5 05 Lut 2011 01:44
    Krejzol_3000
    Poziom 12  

To czy możesz oddać to jest zależne przede wszystkim od tego kiedy go kupiłeś, gdzie i jak.
    Pozdrawiam

• #6 05 Lut 2011 01:55
    jachim27
    Poziom 2  

Media Expert i to było gdzieś koło września 2010r. Więc nie wiem czy jeszcze jest taka możliwość. Ale mam wykupione dodatkowe ubezpieczenie to łaski mi z reklamacją robić nie powinni.
    Pozdrawiam.

• Pomocny post
    #7 05 Lut 2011 02:57
    Krejzol_3000
    Poziom 12  

No to rzeczywiście nie ma już możliwości "normalnego" zwrotu do sklepu. A co do tego dodatkowego ubezpieczenia to ja bym nie chciał z niego tak szybko skorzystać, może w przyszłości się bardziej przydać(z tego co mi się kojarzy to można z niego skorzystać tylko raz). Póki co próbowałbym skorzystać z gwarancji producenta.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME