Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amplituner Philips 604 - zestaw

05 Lut 2011 16:46 1005 3
  • Poziom 20  
    Witam

Chciałbym poskładać jakiś zestaw HiFi stereo dobrej jakości.
    Nie zależy mi na głośnym graniu, moc może być niewielka ale zależy mi na krystalicznym dźwięku z głębokim i mocnym bassem (już przy małym natężeniu dźwięku)

Posiadam wielki sprawny Amplituder FM/AM PHILIPS 604
    (jakiś stary model, nie mogę znaleźć o nim informacji w sieci, znalazłem tylko to http://archiwumallegro.pl/philips_604_stereo_receiver-1258535715.html
    amplituner Philips 604 - zestaw
    Waży niecałe 10 kg)
    Niestety nie wiem jak gra bo nie mam kolumn i zastanawiam się czy lepszą jakość uzyskam kupując same kolumny do niego (400-500 zł) lub kupić lepiej jakiś zestaw kina domowego ewentualnie miniwieżę do 700 zł i zapomnieć o tym zabytku?

Co zagra lepiej?
    Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie i o tym amplituderze PHILIPS 604

pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Wstawiasz linki a w regulaminie piszę, że nie wypada;D

Nie znalazłem nic o tym amplitunerze w sieci (z resztą podobnie do Ciebie, bo natknąłem się na Twój kolejny temat), jednak zadowalający jest pobór mocy z sieci aż 190W i dość spora waga, to może świadczyć że sam amplituner ma dość spora moc.

Phillips jak Phillips, nigdy nie słynął z jakiegoś "szału" dźwiękowego, jednak moim zdaniem na pewno zagra to lepiej niż te wszystkie tanie wieżyczki "made in china".
  • Poziom 20  
    RAV_AUDIO napisał:
    Wstawiasz linki a w regulaminie piszę, że nie wypada;D

to są jakieś aukcje przedawnione więc nie ma reklamy itp,a to jedyne co znalazłem o tym aplitunerze

RAV_AUDIO napisał:

Nie znalazłem nic o tym amplitunerze w sieci (z resztą podobnie do Ciebie, bo natknąłem się na Twój kolejny temat), jednak zadowalający jest pobór mocy z sieci aż 190W i dość spora waga, to może świadczyć że sam amplituner ma dość spora moc.

może na jakiś forach Philipsa coś znajdę, trzeba szukać głebiej... ale sprzt ten przeszedł bez echa przez sieć..

RAV_AUDIO napisał:

Phillips jak Phillips, nigdy nie słynął z jakiegoś "szału" dźwiękowego, jednak moim zdaniem na pewno zagra to lepiej niż te wszystkie tanie wieżyczki "made in china".

No właśnie od chińszczyzny może zagra lepiej, ale od takiej Yamahy PianoCraft?

Jakie kolumny kupić do tego? Nie musi być głośno, za to czysto, ciepło i z miły bassem
  • Poziom 21  
    To mnie "wycytowałeś" :D

No to zaczynamy:

1. Rzeczywiście link pochodzi z archiwum allegro, lecz wciąż jest to link który należy do linków tzw "wygasających" (?).Być może się mylę ...
    2.Rzeczywiście sprzęt jakoś nie pozostał nikomu w pamięci, widziałem na allegro odtwarzacze CD, chyba od tego zestawu.
    3. Yamaha to Yamaha i oni raczej słyną z dźwięku dobrej jakości a także z solidności. Oczywiście wystarczy poczytać opnie.

Może warto byłoby jeszcze poszukać. Wygląda obiecująco, pewnie to ta sama klasa co te nasze radmorki.