Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Szukam] schamatu dziwny autoalarm(podłączeniowego)

05 Lut 2011 22:55 1071 2
  • Poziom 18  
    Witam!
    Mam problem z autoalarmem, zacznę może od początku mam fiata punto 1.1 i autoalarm jakiejś firmy no name przyklejona nalepka "atack elektronics" na szybie, padł mi sterownik oddałem do warsztatu (taki magik) żałuje do dziś. Po odebraniu nie zbroił się alarm cały czas świeciła się czerwona dioda ale centralny z pilota działał ok olałem bo miałem odcięcie zapłonu dodatkowe przez siebie zrobione, pojeździłem z tydzień auto mi zgasło i już nie odpaliłem. Pojechałem minęło kilka dni znowu skasował co mnie już wpieniło no niby zrobił pojeździłem dwa dni to samo. Co się okazało mam gaz w aucie i uleciał kabel (odłączenie wtrysku po przełączeniu na gaz) ale do tego sam doszedłem nie bd się o nim wyrażał bo żadne słowa tego nie opiszą rozwalił mi całe odcięcie zapłonu choć mu powiedziałem że wyłączone kretyn nie zauważył tego kabla który odpadł a że był zaizolowany to czasem stykał raz nie, pół dnia dzisiejszego mi zajęło odcięcie zapłonu przywróciłem teraz chcę uruchomić auto alarm. Poniżej dam zdjęcie najbardziej zależałoby mi na schemacie podłączeniowym no i jakby się znalazł to i opis jak go kodować itp. ale najważniejszy na razie schemat podłączeniowy do samochodu.
    Pozdrawiam Krzysiek
  • Poziom 21  
    kolego za małe pieniądze kupisz nową centralkę, według mnie nie opłaca się reanimować tego trupa
  • Poziom 18  
    Wiem że to nie kosztuje dużo, ale myślę że to nie jest trup tylko jest w jakiś sposób wyłączona gdyż jak przytrzymię przycisk zamykania drzwi to zaczyna wyć i się zbroi, może trzeba tylko zrobić pętle czy coś Ci kretyni zwarli bo z tego co się dowiedziałem to sterownik komuś wysyłała a podobno mieli taki świetny sprzęt na warsztacie, auto jest za stare na by kupować nową centralkę centralny z pilota działa więc jeśli jej nie reanimuje to bd działać jako centralny z pilota. I prosiłbym nie pisać więcej takich nic nie wnoszących postów jak Twoje.
    Pozrrawiam