Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Side-by-Sice - jaką wybrać? Może LG?

06 Lut 2011 10:33 4566 5
  • Poziom 8  
    Od miesiąca noszę się z zamiarem kupienia lodówki side-by-side. W zasadzie mam już jedną na oku: LG GR-B207FLQA - link do sklepu i specyfikacji.

Nie ukrywam że dużą zachętą jest cena tej lodówki - najniższa na rynku za ten typ lodówki. Jednocześnie jest to spore zmartwienie, bo skoro jest najtańsza, to czy zaraz mi się nie zepsuje? Proszę o opinię na temat tej lodówki. Na elektroda.pl nie ma zgłoszeń awarii tej lodówki, więc to dobrze wróży. Jakie są generalnie opinie na temat tego typu lodówek i jej producenta (LG).

Dodatkowym zmartwieniem jest dla mnie zdanie znalezione w instrukcji tej lodówki: 'Jeśli działanie lodówki uległo przerwaniu, należy odczekać 5 minut przed ponownym uruchomieniem.' - Moje pytanie: a co jeśli zanik prądu będzie chwilowy (sekunda - dwie) i lodówka włączy się? Czy wiąże się to z uszkodzeniem jakiegoś podzespołu? Czy to normalne że lodówka ma takie ograniczenie i czy inne też tak mają? Bardzo proszę o opinię na ten temat, gdyż moja poprzednia lodówka też miała takie ograniczenie (Samsung) i się zepsuła (przytrafiły jej się właśnie takie chwilowe zaniki zasilania).

Z góry dziękuję za wszystkie cenne opinie i rady. Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Z tego co czytam na tym forum i na innych także, to LG można śmiało brać - największa sprzedaż, dużo nagród za jakość lodówek....chyba nie jest źle :-)
    Co do reszty nurtujących pytań, to bardzo dobrą opcją jest poszukanie odpowiedzi u źródła, czyli sprawdzenie, jakie zapezpieczenia wprowadzili.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Moderator AGD i automatyka
    xMarSx napisał:
    grazynaa napisał:
    Z tego co czytam na tym forum i na innych także, to LG można śmiało brać - największa sprzedaż, dużo nagród za jakość lodówek....chyba nie jest źle :-)
    Co do reszty nurtujących pytań, to bardzo dobrą opcją jest poszukanie odpowiedzi u źródła, czyli sprawdzenie, jakie zapezpieczenia wprowadzili.

Czyżby w lg znowu była jakaś kampania ? ? ?

I wygląda że Lg zaczyna jakąś kampanię. Użytkownicy grazynaa, bałwanek22 i ravela pracują na to by dostać bana na forum elektroda.
  • Poziom 10  
    Powiem tak.Przez ostatnich 5 lat w moim sklepie z side by side sprzedaję przewaznie LG i Samsunga.I taka dygresja,że kilka Samsungów wróciło od klienta.Mam nadzieje,że Moderator mi wybaczy.Pozdrawiam