Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes 190 1.8 benz + gaz ciezko pali jak jest temp. na +

barek321 06 Feb 2011 10:53 4914 7
    barek321
    Level 10  
    Witam!!
    Posiadam mercedesa 190 1.8 benz + gaz i mam problem poniewaz ciezko odpala to znaczy odpali pracuje 1 sek. i gasnie, ale tak dzieje sie tylko jak jest dodatnia temperatura natomiast w mroz odpala bardzo ladnie i nie gasnie poprostu jest tak jak byc powinno. Jakies 4 miesiace temu wyciagnalem 2 wtryski i sprawdzalem jak podaja paliwo no i jest wszystko ok psikaja az milo podejrzewam ze z reszta wtryskow bedzie podobnie, ale po tej operacji zaczal na jakis czas odpalac dobrze nawet w tem. dodatniej no ale trwalo to tylko jakis czas. Macie moze jakies pomysly co moze byc nie tam??
    hollow
    Level 20  
    Problem z przepustnicą, po pewnych przebiegach siada ke-jetronic, albo ciśnienie paliwa, lub regulator, albo wtrysk rozruchowy. Bardzo ciężko to naprawić.
    barek321
    Level 10  
    wtrysk rozruchowy kiedys sprawdzalem i wydaje mi sie, ze dziala. A jak mozna stwierdzic czy pozostale czesci wymienione przez Ciebie sa uszkodzone??
    hollow
    Level 20  
    Posiadać odpowiednie wyposażenie, manometry i przyrządy do sprawdzenia tego, no i oczywiście wiedzę, której na forum nie doświadczysz.
    emeryt2
    Level 42  
    Naprawi , naprawi , a na forum też mają niektórzy pojęcie mimo ,ze nie pracują w serv.merca.

Barek , wpisz w wyszukiwarke "MB 190" , kilka tematów znajdziesz.
    Rzeczywiście znaleźienie usterki w tym wtrysku mechanicznym i jeszcze zagazowanym wymaga wiedzy i cierpliwości.
    barek321
    Level 10  
    ale dlaczego temperatura ma wplyw na odpalanie??
    emeryt2
    Level 42  
    Dlaczego rurę wydechową ma z tyłu a nie z przodu?

Jeszczce raz piszę - poczytaj coś na temat wtrysku mechanicznego , a potem zadawaj pytania , bez tego ni hu ... hu..
    hollow
    Level 20  
    Już wiecie o co mi chodzi... ;)