logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.
REKLAMA
  • #1 924908
    bajer1
    Poziom 31  
    witam dotarł gość do mnie z autem z niemiec z alarmem PIRANHA model scm 18rnd .alarm nie raguje na piloty ale pilotach baterie szybko sie rozładowuja pare godzin i bateria rozładowana piloty maja jakies złoncze diagnostyczne albo do programowania nic w necie nie znalazlem poza tym ze jest taki alarm .Może spotkał się ktoś z takim alarmem i wie co z tym zrobić ???
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 956959
    bambo1
    Poziom 15  
    Serwis jeszcze działa na tyłach bazrku przy Pl.Szembeka w Warszawie ale dokładnego adresu nie pamiętam, mogę wytłumaczyć jak tam dojechać.
  • REKLAMA
  • #4 958225
    bajer1
    Poziom 31  
    dzieki ale do warszawy mam pare godzin samochodem jakies informacje o alarmie to mnie interesuja ale gosc już nie zawraca głowy może dał sobie spokuj.
  • #5 1107173
    Dariusz Wójcik
    Poziom 12  
    w Łodzi jest firma Alarr box oni montowali kiedyś te alarmy. w ich oddziale na Piłsudskiego chyba 141 czy coś takiego jest facecik który sie na tym niezle zna i mnie pomagał.
REKLAMA