Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] F-S AMILO A1645 Uszkodzony

excray 06 Lut 2011 11:27 1668 2
  • #1 06 Lut 2011 11:27
    excray
    Poziom 39  

Laptop Fujitsu-Siemens AMILO A1645
    Matryca glare 1280x800 15,4
    Procesor AMD Sempron Mobile 3300+ L2 cache 128 KB
    Pamiec RAM 512MB DDR 333MHz
    Karta graficzna SiS M760GX 3D AGP do 128MB - zintegrowana z chipsetem
    Dysk 60GB 5400
    System operacyjny Microsoft Windows XP Home - licencja
    Bateria 11,8V 4400mAh

Stan wizualny zły. Połamany chyba jest prawie każdy plastik, i nie ma chyba co drugiej śrubki. Laptop nie posiada klawiatury - nie wiem co się z nią stało. Sprzedaję laptop bez klawiatury + zasilacz. Laptop nie uruchamia się a dokładniej po wciśnięciu Power zapalają się normalnie na 05 sek trzy ostatnie ledy po czym gasną i zapala się led baterii i miga led dysku, wiatrak pracuje normalnie, zmienia prędkość z czasem na trochę wyższą. Zaraz po uruchomieniu "szczęka" napęd DVD po czym matryca z ciemnoszarej robi się całą czarna i na tym koniec. Wiatrak pracuje, dysk miga od czasu do czasu, led baterii świeci (uruchamiałem na baterii) i nic więcej się nie dzieje. W takim stanie komputer wisi 2 godziny aż do rozładowania baterii. Na zasilaczu tak samo. Jeśli po takim uruchomieniu wdusimy przycisk Power na 3 sek to laptop wyłączy się. Po podłączeniu zasilacza ładuje baterię aż do naładowania. Jakiś czas temu przed wrzuceniem do graciarni laptop się uruchamiał raz na jakiś czas ale potrafił się zawiesić. Obecnie i uruchamiałem go kilkanaście razy ale nie udało mi się go normalnie uruchomić.
    Proszę ewentualnego kupującego o usunięcie moich danych z dysku bez wnikania w ich zapis.

Cena - 150zł + koszty ew. wysyłki

• #2 07 Lut 2011 16:11
    _haker_1
    Poziom 32  

Reszta podzespolow pomijajac plyte sprawna? Tj. dysk/matryca? Pisales, ze uruchamial sie razna jakis czas stad moje pytanie.

• #3 13 Lut 2011 07:55
    excray
    Poziom 39  

Przed awarią wszystko było sprawne.

>>EDIT 4-03-2011
    Ogłoszenie już nieaktualne. Temat można zamknąć.