Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE40A756 - menu serwisowe jak włączyć ?

06 Lut 2011 13:53 5226 3
 • Poziom 9  
  Witam użytkowników Elektrody.

  Kiedyś znalazłem w sieci kod jaki należy wstukać w pilota TV aby uzyskać dostęp do menu serwisowego. Zgubiłem tą kombinację, a teraz nie mogę znaleźć tego w sieci. Może ktoś z Was pomoże?

  Posiadam TV SAMSUNG LE40A756

  Proszę podać , jak wciskać po kolei czy w jednym czasie te przyciski mają być włączone. W miarę jasno i klarownie podane.

  Dzięki za fatygę i odpowiedzi już teraz z góry.

  P.S. dodatkowo czy na podłączonym tunerze do tv przez euro jak uzyskać funkcję PIP ? Czy tylko ta funkcja działa na wejściu HDMI?
 • Poziom 29  
  Synu, dlaczego chcesz grzebać w trybie serwisowym? Dla Twojego i telewizora dobra nie radzę urządzać sobie zabaw w tym trybie.
 • Poziom 9  
  Ojcze, chcę coś dodatkowego sprawdzić. Wcześniej wchodziłem w ten tryb i zmieniałem pewne ustawienia i nic się złego nie stało. Nie zmieniam czegoś czego nie wiem do czego jest. Poza tym chcę również podejrzeć aktualny licznik godzin pracy lamp w matrycy.
  Jeśli wiesz coś o kodzie to napisz konkretną odpowiedź,a nie zaśmiecasz postami forum.Ot taka mała dygresja.
 • Poziom 34  
  To, że kiedyś się udało nie znaczy, że teraz się uda.
  Funkcja PIP z dekodera jest niemożliwa, gdyż telewizor czy to euro czy HDMI traktuje jak jeden sygnał, możesz mieć sygnał główny np z anteny analogowej i w okienku podgląd programów z dekodera, które możesz zmieniać pilotem od niego.
  Nie ma natomiast takiej możliwości, że główny obraz z dekodera i w okienku podgląd innych programów z tego dekodera, chyba że dekoder ma funkcję PIP.