Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z przełącznikiem zespolonym w FIACIE DOBLO

06 Lut 2011 14:28 1974 6
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich mam taki problem w doblo padł mim wyłącznik zespolony mianowicie nie było świateł migacze zapaliły się na stałe nie można było wyłączyć wycieraczki tylnej , wyłącznik ma w środku płytkę z elektroniką i przekaźnikami wlutowanymi w nią .Kupiłem nowy oryginalny podłączyłem okazało się że w zasadzie nic się nie poprawiło, nigdzie nie mogę nigdzie zdobyć schematów instalacji elektrycznej auta ani samego wyłącznika wygląda mi to na jakieś zwarcie w instalacji szukanie bez schematu jest to trochę szukanie na ślepo może ktoś ma schemat lub miał taki problem za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 42  
    Witam . Jedno co mogę w tej chwili zaproponować Fiat Forum . Może tam pomogą!!
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    Na Fiat Forum cisza ale znalazłem wreszcie w sieci fajny program do doblo i będę walczył dalej z autem
  • Poziom 42  
    A co to takiego ,bo ja byłbym też zainteresowany.
  • Poziom 2  
    Program nazywa się eLearn MANUALE TECNICO
    jest na www.filecrop.com na stronie w wyszukiwarce wpisać FIAT DOBLO
    plik ma 117Mb
    Dziękuję wszystkim już sobie poradziłem z problemem.
  • Poziom 10  
    Napisz proszę co pomogło w Twoim przypadku. Mam identyczny objaw i nie wiem jak się do tego zabrać. Pojawiło się to po wizycie u mechanika. Jakiś czas miałem małe zwarcia aż do dnie dzisiejszego gdzie zapaliły się migacze a wycieraczki , dmuchawa , no i oczywiście światła przestały działać.
  • Poziom 2  
    Dziękuję wszystkim za podpowiedzi sprawa okazała się prosta ale trzeba trochę posprawdzać instalację ten cały cyrk powoduję brak masy w reflektorach listwa masowa znajduje się na dole pod skrzynką bezpieczników przy fotelu kierowcy ale ja doprowadziłem nowy przewód masowy od akumulatora do reflektora i stał się cud wszystko wróciło do normy .