Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pogramator- warsztat samochodowy

Kowal1X2 07 Lut 2011 00:55 3086 3
  • #1 07 Lut 2011 00:55
    Kowal1X2
    Poziom 13  

Witam, chciałbym zakupić jakiś programator do swojego warsztatu i mam dylemat. Otóż sprawa wygląda tak mój wybór padł na programator UPA lub Wellon VP-990 jeszcze nie wiem bo to jednak różnica 1000 zł ale myśle że warto dołożyć. Tylko teraz tak mając programator muszę zawsze dostać sie do sterownika a konkretnie do pamięci żeby się podłączyć. A ostatnio znalazłem Super proga na stronie http://www.carprog.pl i dzięki temu można robić dużo przez OBD. Czy ktoś ma taki sprzęt ?? czy warto to kupić ? Obecnie zajmuje się grupą VW posiadam VCDS. A co jeszcze polecacie do Crash data, immo oraz liczników ?

0 3
  • #2 07 Lut 2011 08:55
    kami111
    Poziom 17  

Niestety jeden programator nie wystarcza, upa jest dobra ale np ją wszystkich motek nie zrobisz.

0
  • #3 07 Lut 2011 10:57
    Kowal1X2
    Poziom 13  

To wiem, że nie wystarczy, zdaję sobie z tego sprawę, dlatego raczej kupię Wellona. Tylko np sterownik od poduszek forda nie da rady zrobić inaczej niż przez gniazdo OBD, bo to jest sterownik nierozbieralny, więc ten Super Prog chyba byłby jak znalazł.

Jestem także zainteresowany kupnem wsadów do sterowników, rozpisek złącz i ogólnej wiedzy na temat elektroniki samochodowej. Wszelkie propozycję kierować na PW.

0
  • #4 26 Kwi 2011 23:51
    pstryk74
    Poziom 11  

JA jestem jednym z wykonawcow superpoga co chcesz wiedziec?
    pisz na skype laptop2005

0