Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LJ 1010 nie kręci sie folia w piecu

07 Lut 2011 15:12 2420 9

• Poziom 32  
    Drukarka niby działa ale wydaje dziwne odgłosy. Rozebrałem piec , zmieniłem docisk i łożyska ( folia całą) i po złożeniu jak kręce zębatką od docisku to folia nie kręci się. Po wyjęciu grzałki wszystko nasmarowane i lekko sie kręci. Juz zgłupiałem ..
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 26  
    A w jakim masz stanie ten kawałek gumy na końcu wałka dociskowego taki traktorek i czy czasem się nie odkleił od osi i czy folie założyłeś prawidłowo tym czarnym końcem w stronę tego traktorka?

• Poziom 32  
    traktorek nowy bo nowy docisk :)
    folia ok
  • Poziom 26  
    A czasem nie jest posmarowany też smarem? lub sprawdź docisk wałka dolnego do folii.
  • Spec od drukarek
    Zakładam, że blaszki dociskające grzałkę do walka prawidłowo założone?
  • Poziom 21  
    folia nie kręci się podczas drukowania i zacina kartki?
    Czy folia nie kręci się na zimnym piecu jak kręcisz ręką wałek dociskowy?

Bo jeśli masz fuser na świeżo zrobiony i jeszcze nie pracował w drukarce to tak właśnie jest że folia stoi w miejscu.

A dodatkowo jeszcze może być przyczyną sama folia która jest fatalnej jakości.

• Poziom 32  
    Drukarka działa tylko wydaje dziwne odgłosy i myśle że to piec
    po wyjeciu folia sie nie kręci jak kręcę zębatką
    wszystko czyściłem
    blaszki ok :)
  • Spec od drukarek
    Też miałem taki przypadek. Wymieniłem cały fuser. Nie doszedłem co było przyczyną tych odgłosów.
  • Poziom 16  
    docisk oryginalny czy tani china? sprawdź czy pomarańczowa powłoka nie odkleiła się od pręta

• Poziom 32  
    taki jak zawsze stosuje i jest ok :)