Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

W霩ek wid這wy Toyota - diagnostyka

azjata89 23 Maj 2014 15:56 40671 92
    azjata89
    Poziom 9  
    A sterowanie masz na lewarkach czy joystickach
    magor1
    Poziom 2  
    Sterowanie jest na lewarkach, w霩ek z bocznym przes闚em je郵i to istotne
    azjata89
    Poziom 9  
    B陰d 52 nie ma nic wsp鏊nego z podnoszeniem. To jest czujnik wychy逝 w霩ka tzw. 砰roskop
    magor1
    Poziom 2  
    A gdzie mog szuka tego czujnika w w霩ku, posprawdzam na pocz徠ek z陰cza - mo瞠 to pomo瞠
    gigi1981
    Poziom 9  
    witam
    mam toyote sas 40 i problem jest taki ze jak sie odpali i pochodzi czasem 15s a czasem minute to gasnie (czyt przepala sie bezpiecznik) glowna tablica i swieci sie kontrolka ladowania

wczesniej nie bylo z nia takich problemow

model 02-7FD35 ok 8,5 tys mtg
    czy ktos ma jakies sugestie ??
    azjata89
    Poziom 9  
    Jak 鈍ieci si kontrolka 豉downia to sprawd alternator
    gigi1981
    Poziom 9  
    altek jest zpiety na okragla wtyczke
    czy mousze go wymontowac czy jakos inaczej sie go da sprawdzic,

ps jestem laikiem ale nie az takim, nie znam sie zbytnio na elektryce a wozek jezdzi w firmie i nie chcialbym go unieruchomic na dluzej
    pytonbiala
    Poziom 11  
    azjata89 hej mam pytanie, widz ze sie orientujesz w w霩kach toyota ja pracuje przy Linde. Mianowicie w toyocie z 1993 roku brak jazdy do przodu i wy鈍ietla sie b陰d ca co w霩ek raz dzia豉 raz nie klekocza styki, styki czyscilem podejrzewam problem z czujnikiem pradow b康 p造tka steruj帷 stycznikiem z tym ze niewiem kt鏎a to p造ta bo jest troch tej elektroniki. By豚y mi w staniempomoc w tym problemie ? Z g鏎y dzieki za odpowiedz .
    swisspol518
    Poziom 1  
    witam mam w霩ek toyota 8 i pojawi si b陰d e 69-1 nie dzia豉 pochylanie masztu
    prosz o pomoc
    MAROKESZ
    Poziom 12  
    Obw鏚 zaworu przechy逝 jest otwarty lub zwarty.Mo瞠 uszkodzona wiazka.
    tomasz.gron
    Poziom 1  
    Witam,

Prosz o pomoc w rozpozaniu
    W霩ek Toyota 8FDF25
    kod b喚du E 52-2

Z g鏎y dzi瘯uj

Tomek
    MAROKESZ
    Poziom 12  
    Obw鏚 czujnika bezw豉dno軼iowego zwarty do plusa.Czujnik jest przymocowany do ramy pod akumulatorem i ma wtyczk na trzy przewody.
    Mocniejsze uderzenie mo瞠 spowodowa trwa貫 uszkodzenie czujnika.
    Radorr
    Poziom 1  
    Witam.
    Mam problem z Toyot 02-8fgf18.
    Wy鈍ietla b陰d E- Ad-1 i o ile wiem co on oznacza - b陰d komunikacji CAN 4Y-ECS. B陰d odbioru danych. O tyle nie wiem gdzie szuka przyczyny. Mo瞠 kt鏎y z koleg闚 zajmuj帷y si Toyotami podpowie od czego zacz望, co sprawdzi.
    Dzi瘯i
    tomason2
    Poziom 15  
    Mam pytanie. Toyota 8FGF b陰d E53-1. Maszt typ FSV triplex. Podczas rozsuwania masztu gdy ostatnia rolka mija czujnik z boku masztu wy鈍ietla si b陰d. Ga郾ie po odpuszczeniu masztu i wy陰czeniu i w陰czeniu stacyjki. Sam czujnik podmieniany, tak samo drugi czujnik (d德ignia na pierwszym prz窷le). Problem pozosta.
    lysy23ziomal
    Poziom 1  
    Witam, posiadam Toyote 8FGF25 rok 2007 Wy鈍ietla mi si b陰d E AD1.Czy kto wie co to za b陰d i jak usun望 usterke .Z g鏎y dziekuje za pomoc
    ciekawski88
    Poziom 1  
    Witam mam problem z W霩kiem wid這wym Toyota treigo 15 -24v wyskakuje b陰d 28 w霩ek je寮zi bardzo wolno
    szymonwal
    Poziom 2  
    witam mam problem poniewaz gdy w霩ek pochodzi chwile na wysokich obrotach wyswietla b陰d c4-2 w霩ek to toyota 8fgf
    tomason2
    Poziom 15  
    szymonwal napisa:
    witam mam problem poniewaz gdy w霩ek pochodzi chwile na wysokich obrotach wyswietla b陰d c4-2 w霩ek to toyota 8fgf

W霩ek wid這wy Toyota - diagnostyka
    zieciuniu1991
    Poziom 1  
    Witam wyskoczy mi b陰d H3-e3 w toyota model 02-8fgf15 rok 2008
    Dodam 瞠 nie dziala przes闚
    Prosz o pomoc
    tomason2
    Poziom 15  
    zieciuniu1991 napisa:
    Witam wyskoczy mi b陰d H3-e3 w toyota model 02-8fgf15 rok 2008
    Dodam 瞠 nie dziala przes闚
    Prosz o pomoc

Error codes H3-3 - Attachment 1 lever potentiometer abnormality.

Proponuje zamieni miejscami joystick przesuwu z joystickiem np. pochy逝.
    tomason2
    Poziom 15  
    0rafal0 napisa:
    Witam wszystkich potrzebuje pilnej pomocy poniewa pokaza mi si dzisiaj b陰d w w霩ku elektrycznym Toyota
    7FBMF30 kod b喚du a-04

A-04 Main controller fan error -> Fan stops
    0rafal0
    Poziom 11  
    Ju naprawiony, wymieni貫m jeden wiatrak i hula :)
    RENATKA898
    Poziom 2  
    TOYOTA WOZEK ELEKTRYCZNY BL. AD-2 I AD-1 POMOCY
    tomason2
    Poziom 15  
    lukasz73cu napisa:
    W霩ek wid這wy Toyota Witam potrzebuj pilnej pomocy pojawi mi si komunikat e 01-3

01-3 - Fuel feedback control error (LPG) rich

Dodano po 2 [minuty]:

RENATKA898 napisa:
    TOYOTA WOZEK ELEKTRYCZNY BL. AD-2 I AD-1 POMOCY

Odczytaj z tabliczki dane w霩ka. Jaki dok豉dnie model.
    Co si dziej z w霩kiem ?
    RENATKA898
    Poziom 2  
    7FBEF20 maszt dziala prawid這wo ale nie jedzie do przodu ani do ty逝,po przekreceniu stacyjki wyswietla sie ad-2 i ad-1 I KONTROLKA KLUCZYK I PIPCZY ALARM ,PRZY WLACZENIU WSTECZNEGO ZAxCZA SIE SYGNAL COFANIA ALE NIE JEDZIE
    tomason2
    Poziom 15  
    AD-1 Traveling AC driver 1 → main controller communication
    abnormality

AD-2 Traveling AC driver 1 → main controller communication
    abnormality
    RENATKA898
    Poziom 2  
    Czy jest to mo磧iwe, 瞠 w霩ek sta 2 dni i zepsu si ten sterownik?
    star4you
    Poziom 12  
    Witam
    Prosz o pomoc w diagnozie b喚du E H4-1 , E H-2 na przemian w w霩ku wid這wym Toyota Typ BFGCU25, rok prod. 2007, ud德ig 2500kg sterowanie na joystickach. Dzieje si tak 瞠 po przekr璚eniu stacyjki zaczyna miga czerwony klucz na desce rozdzielczej i migaj te dwa b喚dy przemiennie, silnik odpala i nie dzia豉 hydraulika tzn. nie ma opuszczania, podnoszenia, przesuwu w boki, w霩ek je盥zi. Nieraz udaje si odpali go bez b喚du ale w tym celu musz docisn望 lekko joystick ten najbli瞠j prawej strony w霩ka. Ten joy nie steruje niczym cho jest do niego wpi皻a wtyczka ( tam jest jaki enkoder czy co innego- nierozbieralny, ma mo磧iwo嗆 lekkiej regulacji kt鏎a nic nie daje bo raz jest dobrze a jak poskr璚am w ca這嗆 to znowu error) Dziwne jest to 瞠 ten joy niczym nie steruje a jednak jak si go przesunie w kt鏎e skrajne po這瞠nie to silnik w霩ka przydusza si tak jakby by obci捫ony. Po ogl璠zinach miejsca gdzie sta w霩ek jest odrobina oleju na posadzce, nie mog zlokalizowa sk康. Pomy郵a貫m 瞠 skoro joy nie steruje niczym to w jego styki mo積a wpi望 jaki sta造 op鏎 aby przy sprawdzaniu peryferii wykrywa這 瞠 jest ok. W霩ek jest u篡wany sporadycznie w firmie, jednak firma z powodu k這pot闚 finansowych nie mo瞠 sobie pozwoli w tym momencie na profesjonalny serwis.
    Prosz o jakie sensowne porady