Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

W霩ek wid這wy Toyota - diagnostyka

azjata89 23 May 2014 15:56 67815 120
Computer Controls
    azjata89
    Level 10  
    A sterowanie masz na lewarkach czy joystickach
  • Computer Controls
    magor1
    Level 2  
    Sterowanie jest na lewarkach, w霩ek z bocznym przes闚em je郵i to istotne
    azjata89
    Level 10  
    B陰d 52 nie ma nic wsp鏊nego z podnoszeniem. To jest czujnik wychy逝 w霩ka tzw. 砰roskop
  • Computer Controls
    magor1
    Level 2  
    A gdzie mog szuka tego czujnika w w霩ku, posprawdzam na pocz徠ek z陰cza - mo瞠 to pomo瞠
    gigi1981
    Level 10  
    witam
    mam toyote sas 40 i problem jest taki ze jak sie odpali i pochodzi czasem 15s a czasem minute to gasnie (czyt przepala sie bezpiecznik) glowna tablica i swieci sie kontrolka ladowania

wczesniej nie bylo z nia takich problemow

model 02-7FD35 ok 8,5 tys mtg
    czy ktos ma jakies sugestie ??
    azjata89
    Level 10  
    Jak 鈍ieci si kontrolka 豉downia to sprawd alternator
    gigi1981
    Level 10  
    altek jest zpiety na okragla wtyczke
    czy mousze go wymontowac czy jakos inaczej sie go da sprawdzic,

ps jestem laikiem ale nie az takim, nie znam sie zbytnio na elektryce a wozek jezdzi w firmie i nie chcialbym go unieruchomic na dluzej
    pytonbiala
    Level 11  
    azjata89 hej mam pytanie, widz ze sie orientujesz w w霩kach toyota ja pracuje przy Linde. Mianowicie w toyocie z 1993 roku brak jazdy do przodu i wy鈍ietla sie b陰d ca co w霩ek raz dzia豉 raz nie klekocza styki, styki czyscilem podejrzewam problem z czujnikiem pradow b康 p造tka steruj帷 stycznikiem z tym ze niewiem kt鏎a to p造ta bo jest troch tej elektroniki. By豚y mi w staniempomoc w tym problemie ? Z g鏎y dzieki za odpowiedz .
    swisspol518
    Level 1  
    witam mam w霩ek toyota 8 i pojawi si b陰d e 69-1 nie dzia豉 pochylanie masztu
    prosz o pomoc
    MAROKESZ
    Level 12  
    Obw鏚 zaworu przechy逝 jest otwarty lub zwarty.Mo瞠 uszkodzona wiazka.
    tomasz.gron
    Level 1  
    Witam,

Prosz o pomoc w rozpozaniu
    W霩ek Toyota 8FDF25
    kod b喚du E 52-2

Z g鏎y dzi瘯uj

Tomek
    MAROKESZ
    Level 12  
    Obw鏚 czujnika bezw豉dno軼iowego zwarty do plusa.Czujnik jest przymocowany do ramy pod akumulatorem i ma wtyczk na trzy przewody.
    Mocniejsze uderzenie mo瞠 spowodowa trwa貫 uszkodzenie czujnika.
    Radorr
    Level 1  
    Witam.
    Mam problem z Toyot 02-8fgf18.
    Wy鈍ietla b陰d E- Ad-1 i o ile wiem co on oznacza - b陰d komunikacji CAN 4Y-ECS. B陰d odbioru danych. O tyle nie wiem gdzie szuka przyczyny. Mo瞠 kt鏎y z koleg闚 zajmuj帷y si Toyotami podpowie od czego zacz望, co sprawdzi.
    Dzi瘯i
    tomason2
    Level 16  
    Mam pytanie. Toyota 8FGF b陰d E53-1. Maszt typ FSV triplex. Podczas rozsuwania masztu gdy ostatnia rolka mija czujnik z boku masztu wy鈍ietla si b陰d. Ga郾ie po odpuszczeniu masztu i wy陰czeniu i w陰czeniu stacyjki. Sam czujnik podmieniany, tak samo drugi czujnik (d德ignia na pierwszym prz窷le). Problem pozosta.
    lysy23ziomal
    Level 1  
    Witam, posiadam Toyote 8FGF25 rok 2007 Wy鈍ietla mi si b陰d E AD1.Czy kto wie co to za b陰d i jak usun望 usterke .Z g鏎y dziekuje za pomoc
    ciekawski88
    Level 1  
    Witam mam problem z W霩kiem wid這wym Toyota treigo 15 -24v wyskakuje b陰d 28 w霩ek je寮zi bardzo wolno
    szymonwal
    Level 2  
    witam mam problem poniewaz gdy w霩ek pochodzi chwile na wysokich obrotach wyswietla b陰d c4-2 w霩ek to toyota 8fgf
    tomason2
    Level 16  
    szymonwal wrote:
    witam mam problem poniewaz gdy w霩ek pochodzi chwile na wysokich obrotach wyswietla b陰d c4-2 w霩ek to toyota 8fgf

W霩ek wid這wy Toyota - diagnostyka
    zieciuniu1991
    Level 1  
    Witam wyskoczy mi b陰d H3-e3 w toyota model 02-8fgf15 rok 2008
    Dodam 瞠 nie dziala przes闚
    Prosz o pomoc
    tomason2
    Level 16  
    zieciuniu1991 wrote:
    Witam wyskoczy mi b陰d H3-e3 w toyota model 02-8fgf15 rok 2008
    Dodam 瞠 nie dziala przes闚
    Prosz o pomoc

Error codes H3-3 - Attachment 1 lever potentiometer abnormality.

Proponuje zamieni miejscami joystick przesuwu z joystickiem np. pochy逝.
    tomason2
    Level 16  
    0rafal0 wrote:
    Witam wszystkich potrzebuje pilnej pomocy poniewa pokaza mi si dzisiaj b陰d w w霩ku elektrycznym Toyota
    7FBMF30 kod b喚du a-04

A-04 Main controller fan error -> Fan stops
    0rafal0
    Level 11  
    Ju naprawiony, wymieni貫m jeden wiatrak i hula :)
    RENATKA898
    Level 2  
    TOYOTA WOZEK ELEKTRYCZNY BL. AD-2 I AD-1 POMOCY
    tomason2
    Level 16  
    lukasz73cu wrote:
    W霩ek wid這wy Toyota Witam potrzebuj pilnej pomocy pojawi mi si komunikat e 01-3

01-3 - Fuel feedback control error (LPG) rich

Dodano po 2 [minuty]:

RENATKA898 wrote:
    TOYOTA WOZEK ELEKTRYCZNY BL. AD-2 I AD-1 POMOCY

Odczytaj z tabliczki dane w霩ka. Jaki dok豉dnie model.
    Co si dziej z w霩kiem ?
    RENATKA898
    Level 2  
    7FBEF20 maszt dziala prawid這wo ale nie jedzie do przodu ani do ty逝,po przekreceniu stacyjki wyswietla sie ad-2 i ad-1 I KONTROLKA KLUCZYK I PIPCZY ALARM ,PRZY WLACZENIU WSTECZNEGO ZAxCZA SIE SYGNAL COFANIA ALE NIE JEDZIE
    tomason2
    Level 16  
    AD-1 Traveling AC driver 1 → main controller communication
    abnormality

AD-2 Traveling AC driver 1 → main controller communication
    abnormality
    RENATKA898
    Level 2  
    Czy jest to mo磧iwe, 瞠 w霩ek sta 2 dni i zepsu si ten sterownik?
    star4you
    Level 12  
    Witam
    Prosz o pomoc w diagnozie b喚du E H4-1 , E H-2 na przemian w w霩ku wid這wym Toyota Typ BFGCU25, rok prod. 2007, ud德ig 2500kg sterowanie na joystickach. Dzieje si tak 瞠 po przekr璚eniu stacyjki zaczyna miga czerwony klucz na desce rozdzielczej i migaj te dwa b喚dy przemiennie, silnik odpala i nie dzia豉 hydraulika tzn. nie ma opuszczania, podnoszenia, przesuwu w boki, w霩ek je盥zi. Nieraz udaje si odpali go bez b喚du ale w tym celu musz docisn望 lekko joystick ten najbli瞠j prawej strony w霩ka. Ten joy nie steruje niczym cho jest do niego wpi皻a wtyczka ( tam jest jaki enkoder czy co innego- nierozbieralny, ma mo磧iwo嗆 lekkiej regulacji kt鏎a nic nie daje bo raz jest dobrze a jak poskr璚am w ca這嗆 to znowu error) Dziwne jest to 瞠 ten joy niczym nie steruje a jednak jak si go przesunie w kt鏎e skrajne po這瞠nie to silnik w霩ka przydusza si tak jakby by obci捫ony. Po ogl璠zinach miejsca gdzie sta w霩ek jest odrobina oleju na posadzce, nie mog zlokalizowa sk康. Pomy郵a貫m 瞠 skoro joy nie steruje niczym to w jego styki mo積a wpi望 jaki sta造 op鏎 aby przy sprawdzaniu peryferii wykrywa這 瞠 jest ok. W霩ek jest u篡wany sporadycznie w firmie, jednak firma z powodu k這pot闚 finansowych nie mo瞠 sobie pozwoli w tym momencie na profesjonalny serwis.
    Prosz o jakie sensowne porady