Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Priorytety i sortowanie poczty w mobilnej aplikacji Gmail

pseven 08 Lut 2011 13:42 2119 1
 • Priorytety i sortowanie poczty w mobilnej aplikacji GmailWraz z nową rewizją aplikacji dostępowej Gmail, przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zadebiutowała, znana z pełnoprawnej wersji usługi, funkcja sortowania poczty i skrzynki Priorytety. Sortowanie poczty ma pozwolić na oszczędzenie czasu, pomagając użytkowniki selekcjonować najważniejszą korespondencję. Aktywowanie funkcji rozdziela skrzynkę odbiorczą na trzy sekcje, zawierające wiadomości ważne i nieprzeczytanie, oznaczone gwiazdką i wreszcie wszystkie inne. Wybór wiadomości, które oznaczane są jako ważne następuje na podstawie szeregu czynników, w tym m.in. częstotliwości korespondencji z daną osobą. Mechanizm skrzynki „Priorytety” uczy się i dostosowuje swoje działanie do indywidualnych preferencji użytkownika, tym samym działając coraz efektywniej wraz z upływem czasu. Funkcja działa na wszystkich urządzeniach, wyposażonych w przeglądarkę internetową kompatybilną z HTML5, a więc telefonach typu smartphone i komputerach typu tablet, pracujących pod kontrolą systemów Android w wersji 1.5 lub nowszej oraz iOS w wersji 3.0 lub nowszej.

  Źródło:
  http://googlemobile.blogspot.com/2011/02/priority-inbox-in-gmail-for-mobile.html

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  pseven
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
  Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
  pseven napisał 8501 postów o ocenie 1568, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
 • #2
  Trebuh
  Poziom 18  
  Przy takich procesorach dlaczego nie napiszą zwykłej aplikacji? sortowanie było 10 lat temu na pocztach a procesory teoretycznie były wolniejsze...