Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klonowanie kart SIM -Sim Scan ze schematem

zasoby 14 Paź 2003 02:08 85811 72
    Lukalago
    Poziom 26  
    krzysiekdd napisał:
    sluzy do nagywania i zczytywania kart sim

Ten program nie jest do odczytu sim-ów, ale innego rodzaju kart.

Poniżej nowy SimScan 2.0
    Załączniki:
    Lukalago
    Poziom 26  
    Soją drogą Gold ma PIC-a 16F84 i eeprom chyba 24c16
    a co ma Silver ?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Lukalago
    Poziom 26  
    "Strona chwilowo nieczynna"
    SosnA
    Poziom 11  
    Potrzebuje zrobić karte SIM do telefonu - chciałbym się dowiedzieć jakie elemęty są mi potrzebne - jeśli mogę prosić o jakiś schemacik byłbym wdzięczny. to znaczy chodzi mi o pamięć jakie scalaki trzeba wsadzić (czy ew. coś jeszcze) żeby po zaprogramowaniu telefon widział to jako karte SIM.
    Lukalago
    Poziom 26  
    Taką karte się kupuje np. Green lub Silwer a później wycinasz.
    Do zaprogramowania takiej karty wszystko znajdziesz na elektrodzie.
    SosnA
    Poziom 11  
    Lukalago napisał:
    Taką karte się kupuje np. Green lub Silwer a później wycinasz.
    Do zaprogramowania takiej karty wszystko znajdziesz na elektrodzie.

No dobrze ale powiedz mi gdzie i za ile mogę kupić taką karte - jakie są różnice między nimi i tak dalej - albo jeśli masz jakiegoś linka to sam poczytam. Jeśli ktoś wie to ew. gdzie w Warszawie
    SosnA
    Poziom 11  
    No dobrze - dzięki za info - ale jedno pytanie - tam jest od groma kart - ale które mogę wykożystać jako SIM do telefonu - bo z tego co wiem nie wszystkie.
    SosnA
    Poziom 11  
    Jeszce jegno pytanie - poszukuje schematu wewnętrznych połączeń w kartach typu GOLD i SILVER
    elektryk
    Poziom 42  
    SosnA napisał:
    Jeszce jegno pytanie - poszukuje schematu wewnętrznych połączeń w kartach typu GOLD i SILVER
    Zobacz w helpie do ICPROG`a
    czaro.g@wp pl
    Poziom 11  
    moze macie cos w pl
    psw
    Poziom 13  
    SosnA napisał:
    A tak przy okazji to mam oprogramowanie do skanowania i zapisywania kart - coś koło 12MB, wpadł mi w ręce zestaw - programator z kartą 12w1 i soft.

Jaki to programator? Czy jest do czegoś podobny?
    Co to za karta? Czy jest wsad do niej?

Pozdrawiam
    Paweł
    ANTEQ
    Poziom 14  
    mam problem przy wgrywaniu wsadu na greena wyrzuca mi blad przy zapisie pod adresem 0000h czy nmozna cos z tym zrobic poza kupnem nowej karty?
    elektryk
    Poziom 42  
    :arrow: Anteq
    1. procek może mieć CP
    2. karta może nie kontaktować
    3. programator się "gryźć" z płytą w PC
    ....
    pewnie może być kilka innych problemów ale tylko te mi przychodzą do głowy teraz.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    tmaciejs
    Poziom 11  
    Witam, sklonowałem karte SIM operator Idea, wprawdzie chodzi oki, odbieram smsy,rozmowy, lecz problem mam z wydzwanianiem np. na załadowanie konta itp. (oczywiście wszystko to z Klona) - moje pytanie jest takie ,czy ktoś z Was zna taki program ,który umożliwił by z kozystania z SIM karty nawet jeżeli nie jest znany kod PIN, dziekuję
    kazik_j
    Poziom 22  
    Mam siemensa sl45i i aktywny numer w heyah. W przyszłym tygodniu kupuję sobię nokię 7650. Będę używał obu telefonów, ale nie w jednym czasie, tzn. albo nokia albo siemens. Chcę korzystać z mojego heyaha w obu fonach, ale nie chcę przekładać ciągle karty. Mam drugiego heyaha, który został zablokowany, bo nie doładowałem na czas. Dysponuję phoenixem. Chodzi o to by imsi i cała resztę z aktywnego heyaha skopiować do nie aktywnego, żeby w dwóch telefonach był ten sam numer. Do obu kart znam pin i puk. Potrzebne mi są jakieś wskazówki i oprogrmowanie na phoenixa coby klonować simki.
    tomj7
    Poziom 19  
    Może zrobimy listę kart, które można sklonować a które nie ?
    Mnie najbardziej interesuje nowy simplus, da się ?
    Lonek
    Poziom 19  
    SIM'y powyżej roku 2002 nie da się klonować bo są spreparowane algorytmem comp128V2 a stare SIMy algorytmem comp128V1 i te da się klonować
    TMK_M
    Poziom 22  
    Witam!
    Nie wiecie kiedy pojawi sie program do wyciagania KI z nowych kart?
    ...........jesli taki wogole kiedykolwiek sie pojawi :(
    luk1401
    Poziom 16  
    mam problem: jakie są wymiary płytki sim scana?? (pozycja 60 w dziale kompurer) dzięki za pomoc
    novytoja
    Poziom 13  
    Mam pytanie do tego sim scna ten kwarc to musi być taki czy może być inny bo on podobno służy tylko do odczytywani KI
    ozman
    Poziom 21  
    novytoja napisał:
    Mam pytanie do tego sim scna ten kwarc to musi być taki czy może być inny bo on podobno służy tylko do odczytywani KI

Jak będzie szybszy to KI będzie zczytywał o wiellleee szybciej. Najlepiej dać kwarc o wielokrotności częstotliwości podstawowej i nieprzesadzać za bardzo ;-)