Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gramofony z komputerem!Jak połączyć?

czarny1295 08 Lut 2011 23:17 1548 4
  • #1 08 Lut 2011 23:17
    czarny1295
    Poziom 7  

Witam mam wielka prosbe o pomoc! Posiadam gramofony numarka x2 i mikser tejze firmy numark dm950 i pytanie moje jest takie.czy istnieje inna mozliwosc podpiecia tego zestawu do kompa zeby skreczowac kawalki niz serato lub inne drozsze.nie musi byc nawet w tym programie ale np zeby skrecze zapisac w audacity czy cos takiego .Prosze o pomoc bo nie mam pieneidzy na interfejsy:))

Regulamin p.15. Proszę poprawić niechlujną pisownię! [Pablo]

0 4
  • #2 09 Lut 2011 08:08
    DrSilence
    Poziom 17  

Nie da się skreczować gramofonem przez jakikolwiek soft zainstalowany w komputerze
    bez posiadania odpowiedniego hardware w postaci np. serato i płyt winylowych z kodem czasowym.

Rozumiem, że gramofony masz z napędem bezpośrednim?

0
  • #3 09 Lut 2011 09:02
    czarny1295
    Poziom 7  

Niestety nie jest to naped paskowy :) a jezeli kupie mikser z funkcja record to mozna w takim razie ominac te serato badz inne?i zakupic same plyty z kodem czasowym i poprostu robic skrzecze nawet nie pod bit czy tawalek na kompie ale poprostu robic skrecze i zeby to sie zapisalo w programie na kompie np.Audacity badz innym do nagrywania?

0
  • #4 09 Lut 2011 17:45
    DrSilence
    Poziom 17  

Skreczowanie na gramofonie z napędem paskowym odbije się na pasku lub silniku.

Nagrywać skrecz może przecież bez funkcji rec ale skrecz musisz robić z normalnej płyty, puść kawałek jako jedną ścieżkę w programie typu cooledit na kompie drugą zrób żeby nagrywać, wyjście z miksera podłącz do karty muzycznej włącz nagrywanie i możesz śmigać skreczować do woli :)

0
  • #5 09 Lut 2011 22:42
    czarny1295
    Poziom 7  

Dobra sposob sprawdzilem wszystko fajnie tylko teraz na jednej sciezce kawalek a na drugiej sie nagrywa wszystko co z vinyla leci wiec bede te skrecze musial powycinac co?zeby wstawic w kawalek?

0