Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler voyager '99 tylna wycieraczka a nawiew na przód

dedexx 09 Feb 2011 15:26 2524 2
    dedexx
    Level 2  
    Witam

Mam taki problem:
    Włączam nawiew na przednią szybę, lub przednią szybę i nogi, a po chwili samoczynnnie włączami sie wycieraczka tylniej szyby.
    Problem powstaje również w przypadku włączenia ogrzewania tylnej szyby.

oto przykłady:
    -nawiew powietrza ustawiony na nogi, lub nogi i twarz - wycieraczka tylniej szyby nie działa (czyli prawidłowo)

-nawiew powietrza ustawiony na nogi, lub nogi i twarz + ogrzewanie tylnej szyby po chwili włącza sie samoistnie wycieraczka tylnej szyby i nie da sie jej wyłączyć

-nawiew powietrza ustawiony na przednią szybę, luib przednią szybę i nogi - tylnia wycieraczka włącza sie samoistnie.

problem jest o tyle kłopotliwy, że tylnia wycieraczke juz mam przez to totalnie zniszczoną, ludzie na radyjku cb bez przerwy mowia mi zebym wylaczyl tylnia wycieraczke, a ja nawet nie wiem jak :)

ktos moze mi pomóc?

pozdrawiam
    so_pel
    Level 1  
    witam
    około września 2010 w moim samochodzie voy"98 pojawił się identyczny problem z tym, że u mnie nie było żadnej logiki, działała jak chciała. poza tym migają kontrolki różne nikt nie jest w stanie powiedzieć o co chodzi gdzieś jest jakiś błąd...
    Ale historii tyle niedawno po przejściach z elektroniką i ogrzewaniem dużo czytałem, i zrobiłem tak odkręciłem ramkę z panelem wentylacji z tyłu są dwie kostki, jeden styk prawdopodobnie minus był trochę przykopcony. Przeczyściłem wszystkie popsikałem czymś do styków i pomogło wreszcie cisza. Kontrolki dalej migają ale wydaje mi się że wszystko działa
    pozdrawiam
    nie wiem czy moja rada jeszcze się przyda ale warto próbować :)
    jarsaw
    Level 23  
    Wypalona masa we wtyczce zasilającej moduł ogrzewania.