Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proste drzewo czerwono czarne z opisami

michalinvion 09 Lut 2011 23:17 1568 2
  • #1 09 Lut 2011 23:17
    michalinvion
    Poziom 15  

Witam!
    Zaczynam właśnie przygodę z programowaniem i chciałem tknąć się drzewa czerwono czarnego, na internecie znalazłem wiele programów i kodów źródłowych, problem w tym, że są one albo fragmentaryczne albo tak rozbudowane, że ciężko się połapać.

Ewentualnie prosiłbym o uproszczenie i opisanie programu, który załączam, ciężko mi go pojąć bo z Cpp mam mały przebieg, ale jak zobacze uproszczenie z wyjaśnieniami to myślę, że dam rade załapać koncepcje.

0 2
  • #2 11 Lut 2011 08:48
    Dariusz Bismor
    Poziom 17  

Program, który załączyłeś, NIE jest pisany w C++ (obiektowym). Jeżeli go nie łapiesz, masz dwie opcje:
    1. napisać to obiektowo - ale musisz podać, na czym polega problem, a nie jak wygląda rozwiązanie
    2. wrócić do nauki C i opanować ten język na tyle, by zwykły program c.a. 300 linii nie sprawiał Ci kłopotu.

HTH,
    Dariusz

0
  • #3 11 Lut 2011 13:38
    sevare
    Poziom 13  

Znajdz sobie e-booka Corman: "Wprowadzenie do algorytmow" (polecam pdf'a bo naklad wyczerpany a ksiazka trudno dostepna). Idealna ksiazka do nauki algorytmow, nie jezyka. Z ta ksiazka zrozumiesz szybko jak to dziala nawet bez znajomosci skladni c

0