Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 330 - sformatowana karta pamieci

10 Lut 2011 00:44 2286 5
  • Poziom 10  
    Witam

Posiadam ta nav, niestety zona sformatowala mi karte pamieci Neutral Probowalem odzyskac dane, jednak sa juz nadpisane przez zdjecie

Teraz po wlaczeniu nie moge wlaczyc opcji Navigation, poradzi ktos co moge teraz zrobic?

Serial do Windowsa CE mam na obudowie, a serial do AM 4.0 na karcie pamieci

• Poziom 43  
  • Poziom 38  
    No problem Kolego - na karcie oryginalnej masz wygrawerowany numer
    wchodzisz na strone supportu Automapy, podajesz ten ciag znakow, e-mail: oem(malpa)automapa.pl i sciagasz ostatnia dostepna dla Ciebie wersje legalnej Automapy - instalujesz, wybierajac dodatek "Nokia 330" i gotowe!

jesli chcesz zainstalowac NIE STARA wersje Automapy 4.xx, a NAJNOWSZA 6.7.0, LEGALNIE, z faktura, tez jest to mozliwe!! Zapraszam do kontaktu - biale buttony ponizej!
  • Poziom 10  
    Napisałem do Automapy, ze nie mam instalatora, o to ich odpowiedz:

Cytat:
    Niestety ale w takim przypadku pozostaje jedynie zakup subskrypcji, ktory przedluzy waznosc Panskiej licencji i umozliwi pobranie najnowszej wersji instalatora.

Sprzedaz subskrypcji prowadza firmy wymienione na stronie www.AutoMapa.com.pl w zakladkce Sprzedaz -> Subskrypcje i Upgrade

Znajduja sie tam sugerowane ceny detaliczne, oraz dokladne warunki zakupu.

widzocznie nie ma mozliwosci downloadu starej wersji
  • Poziom 38  
    Pozostaje wiec uzyc instalatora z np. archiwalnej, oryginalnej installki.
    Ustal w Automapie do jakiej max wersji obowiazuje Twoja licencja, sprawdze, moze mam instalke takiej w swoich zbiorach.
  • Poziom 10  
    byłbym wdzięczny za taką instalke

Cytat:
    Zgodnie z data dostepu do aktualizacji moze Pan skorzystac z wersji 5.1.0 lub wczesniejszej.