Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Neostrada problem z hasłem

bartekb85 10 Feb 2011 09:15 5112 4
 • #1
  bartekb85
  Level 10  
  Witam czy ktoś wie jak mogę odzyskać hasło do Neostrady z livebox a. Ręce już opadają gdyż jedynie co mogłem znaleźć to id Neostrady, login, nr ewidencyjny. Gdy zadzwonię na biuro obsługi pytają mnie o numer pin 6 cyfrowy którego nikt nie zapisał wcześniej, wiec dzwonie na numer błękitnej linii i kolejny problem gdyż neo i tp wszystko jest zarejestrowane na mojego 80l dziadka i tylko z nim mogą ten pin nowy ustalić(a dziadzus już się nie nadaje na takie sprawy). Wiec pozostało mi jakoś wyciągnąć z livebox'a który ma połączenie z internetem, próbowałem wejść w ustawienia 192... i programami do odczytywania zakropkowanych haseł ale takie jak Cain , Revelation 2 nic nie dały . Czy ktoś wie jak można te hasło odzyskać ?? Odzyskanie hasła służy mi do podłączenia nowego rutera.
 • #2
  karola44-81
  Level 27  
  W umowie tego nie masz zapisane?
 • #3
  bartekb85
  Level 10  
  Zapewne jest tylko umowy znaleźć nie moge...mam tylko ostatnia z przedłużeniem i telewizja internetową i tam podane jest tyllko id neostrady i login;/ Dodam , że przy użyciu programów do odczytywania hasła jak i przy sprawdzaniu źródla strony hasło pokazuje takie {[(+-)]}
 • #4
  xE5150
  Level 25  
  Witam!

  Zadzwoń na infolinie TP, dostaniesz hasło albo instrukcje jak je zmienić.

  Pozdrawiam!
 • #5
  bartekb85
  Level 10  
  No własnie dzwonilem tylko prosza o 6 cyfrowy pin ktorego nie mam..

  Dodano po 18 [minuty]:

  Jednak udało mi się tak zakręcić ze wysłali sms. Widocznie wszystko zależy od tego na jakiego "SPECA" sie trafi na infolinii..