Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G 2.0 dtl sterownik pompy

10 Lut 2011 17:20 6531 9
  • Poziom 9  
    Witam. Ostatnio moja astra jest bardzo słaba. Zapala super ale podczas jazdy jest mół i powyzej 3500 tys. obrotów włancza się kontrolka silnika.Dodam ze raz tak sie stało potem sie naprawiło i teraz znów to samo chodzi o utrate mocy Na kompie wykrło mi błąd sterownika pompy wtryskowej. Czyli co ten sterownik może być przyczyną tego spadku mocy jaka jest wasza opinia??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    co do mocy może być zasyfiony EGR
  • Poziom 2  
    witam, u mnie działo się podobnie. Przyczyną był sterownik pompy. No ale jak koledzy napisali wyżej - bez kodu błędu trudno określić co mu jest.
  • Poziom 9  
    Witam.
    Posiadam Astre G 1,7 TDi z 2003r i pewnego dnia zaczęła mi gasnąć podczas jazdy ale odpalała od szczału więc myślałem że jakiś syf sie dostał do filtrów. Po wymianie oleju oraz filtrów samochód sprawował się dobrze tydzień aż pewnego dnia jak wracałem z pracy zapaliła sie kontrolka układu elektronicznego silnika. I samochód zaczął zwalniać. Dodanie gazu nic nie dawało ponieważ samochód nie nabierał prędkości. Po podłączeniu pod komputer okazało że błąd wystąpił w pampie wtryskowej. Ale nie wiem jak dokładnie pisało bo takiej informacji od mechanika nie dostałem. Podpowiedzcie mi coś aby sprawdzić aby nie kupywać nie potrzebnie całej pompy. Sterownik pompy dałem do elektronika który się zajmuje czymś takim i czekam na wiadomości. Samochód przed wyciągnieciem sterownika przestał zapalać kręcił ale nie umiał zaskoczyć. Samochód jest z 2003 roku ma przejechane 130tys. ale sądze że licznik mógłbyć cofnięty.
    Za każdą pomoc lub pomysł wielkie dzięki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    podepnij jeszcze raz pod komputer
    w oplach
    P1630 magnetyczny zawór dawki
    P1631 sterownik pompy

jeżeli masz któryś z tych błędów to sterownik do roboty
  • Poziom 23  
    dallasek napisał:
    podepnij jeszcze raz pod komputer
    w oplach
    P1630 magnetyczny zawór dawki