Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS 40PFL5605H/12 problem z cyfrową telewizją naziemną

10 Lut 2011 19:03 4898 4
  • Poziom 9  
    Posiadam ten model od niedawna i mam problem.Posiadam również dekoder tnk hd na kartę który ma wbudowany tuner do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.Problem polega na tym,że jak mam podłączoną antenę do tunera tnk hd mogę normalnie oglądać programy telewizji cyfrowej naziemnej,natomiast gdy te samą antenę podłączę bezpośrednio do telewizora on w ogóle mi ich nie wyszukuje.Zdarzyło mi się uzyskać raz jakieś połączenie i było bardzo dobrze,ale włączając telewizor kilka dni później mając znajomych chciałem zademonstrować jakość oglądania naziemnej cyfrówki-okazało się to jednak niemożliwe,więc antenę włożyłem z powrotem do dekodera tnk hd i problem zniknął.Mimo tego ja i tak chciałbym tę antenę z powrotem mieć podłączoną do telewizora i cieszyć się jego możliwościami.Posunąłem się trochę dalej zapakowałem telewizor i pojechałem do znajomego.On z kolei niedawno nabył telewizor marki sony kdl-40ex500 i u niego sprawdzaliśmy oby dwa telewizory. Sony odtwarzał naziemną cyfrówkę bezproblemowo,philips miał bardzo duże problemy z sygnałem łapał go i gubił,nie da się oglądać.jeśli chodzi o telewizje analogową dwa telewizory podobnie działały.Mam zaktualizowane oprogramowanie.Proszę o pomoc

Regulamin p.15. Proszę poprawić pisownię. Zdania rozpoczynamy wielką literą - uczą tego w I klasie szkoły podstawowej. [Pablo]
  • Poziom 33  
    Nie powiedziałeś nam nawet gdzie mieszkasz, jaką masz antenę i z jakiego nadajnika odbierasz. Nie jesteśmy wróżkami.
  • Poziom 9  
    A nie wystarczy to, że w mierniku sygnału TNK HD mam siły 40% a jakości 100% i od razu łapie obraz i nie ma żadnych przekłamań,a podłączając tą samą antenę do telewizora nie mam nic? Telewizor ma MPEG-4 z tego co wiem, więc nie powinien mi robić takich problemów.Ogólnie jest opcja taka jak kanały cyfrowe: odbiór testowy i tam muszę wpisać ręcznie określoną częstotliwość,żeby coś znaleźć, nie wiem dlaczego takie to dziwne w sony nie ma takich rzeczy. Jest też opcja,żeby wyszukał wszystkie kanały to szuka analogowe oraz cyfrowe na całym paśmie.
  • Poziom 34  
    Jeśli na gwarancji to do serwisu, bo może być uszkodzony tuner cyfrowy w telewizorze.
  • Poziom 13  
    luke9548, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Philips pod numerem 00800 3111 318. Konsultant po zapoznaniu się z Twoim problemem podpowie jak można go rozwiązać. Pozdrawiam!