Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP photosmart C3180 jak uruchomić skaner?

wilge 10 Lut 2011 21:16 3233 0
  • #1 10 Lut 2011 21:16
    wilge
    Poziom 9  

Pomimo poprawnej instalacji z CD oryginalnej niestety nie mogę uruchomić skanera j/w Poza tym wyświetla mi się informacja "Nie można połączyć się z programem Skanowanie HP. Sprawdź, czy program został zainstalowany i czy działa poprawnie. Jeśli problem będzie się powtarzać, zamknij program i uruchom ponownie" Usunąłem pliki z rejestru i ze wszystkiego co tylko możliwe i za każdym razem to samo :-( Co może być tego powodem? Jak instaluję świeży system to nie ma problemu j/w
    Mam system windows xp h.e Zresztą komp jest nowy i problem się objawiał jak instalowałem jakiś program przed HP a tego jest sporo - programów. Więc moje przypuszczenia są trafne. Swego czasu rozmawiałem na chacie z jakimś technikiem z HP. Proponował mi wymianę kabla zasilającego powinien mieć ok 2 metry, oraz wyczyszczenie rejestru ze śmieci HP co uczyniłem lecz cały czas mam, to samo nie mam zamiaru robić formatu dysku tylko dlatego ażeby zainstalować urządzenie. Z tego co wiem to system mam czysty bez śmieci, poza tym problem istnieje już od jakiegoś czasu- mam na myśli jakieś trzy lata, albo więcej. Jak wejdę w Panel Sterowania/ skanery i aparaty fotograficzne,to z tej pozycji skanuje, na pulpicie ma skrót "HP Photosmart Essential" lecz po kliknięciu na otwartą zakładkę- skanowanie mi niestety nie działa tylko wyskakuje mi info j/w :[

ps. pakiet sterowników pobrałem lecz problem istnieje nadal!
    Jak zrobię format dysku, to przed instalacją jakiś programów nie mam z tym żadnych problemów- mam na myśli instalację HP, jako pierwszego programu, potem instaluję pozostałe i też nie mam problemu. Natomiast gdy mam zainstalowane programy, to właśnie wtedy ona się pojawia i w żaden rozsądny sposób nie można temu podołać :cry:

wilge

0 0