Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor LG 42LE4500- problem z USB.

Dominoz 11 Feb 2011 14:55 2808 6
    Dominoz
    Level 9  
    Witam.
    Mam kłopot mały: zgrałem na Pendrive'a film Avatar. Mam go w formacie m2ts (full HD). Pendrive'a mam w NTFS. Telewizor w ogóle nie widział filmu. Potem skasowałem owy plik i nagrałem inny film- również w formacie mkv (full HD). Telewizor plik widział, ale było napisane: plik niepoprawny, czy coś w tym stylu...W każdym razie nie dało się go odczytać. Czy owy telewizor w ogóle czyta pliki w takim formacie? Chciałbym pooglądać sobie filmy w full HD na tym telewizorze. W jakim formacie trzeba je posiadać? Czy jest różnicą, czy ma się pamięć flash w FAT32, czy NTFS? Pozdrawiam.
    among
    Level 31  
    Czy wejście USB zostało odblokowane?

Dodano po 2 [minuty]:

Jeżeli nie, to można oglądać tylko DivX HD (AVI HD).
    Dominoz
    Level 9  
    Wczoraj udało mi sie uruchomić plik w formacie ts full HD (sampel avatara).

Jak odblokować usb?
    among
    Level 31  
    Ale skoro sample Ci poszło to ten avatar też powinien. USB masz odblokowane. Jeżeli masz możliwość zmniejszenia bitrate. Nie wiem jak w Twoim modelu ale np. LG M237WDP odtwarza z max 6000 video bitrate. Może u Ciebie jest to samo.
    Dominoz
    Level 9  
    Ale sample inny format miało...Nie wiem na czym to polega...A nic nie odblokowywałem. Telewizor kupiłem wczoraj wieczorem.
    among
    Level 31  
    No to na chwilę obecną pozostaje Ci tylko DIVX HD lub odblokowanie USB ale to grozi utratą gwarancji. Zależy od serwisu ale większość nie toleruje tego typu poczynań.
    Dominoz
    Level 9  
    A możesz dać jakąś instrukcję?