Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

16C56A - odczyt zawartosci - trójmiasto

MuNiO 11 Lut 2011 17:56 809 2
  • #1 11 Lut 2011 17:56
    MuNiO
    Poziom 26  

Witam

Poszukuje osoby na terenie trójmiasta która mogłaby odczytać zawartośc tego PIC-a ? (16C56A).

Pozdrawiam.

0 2
  • #2 11 Lut 2011 18:32
    Gienek
    Poziom 35  

Gdzie ten procesor pracuje, czy sam go programowałeś? Jeżeli w jakimś profesjonalnym układzie, to zapomnij o odczycie, program jest zabezpieczony. Odczyt takiego procesora, to kilka tysięcy złotych. Lepiej zwrócić się do producenta urządzenia o taki zaprogramowany procesor.

A tak na marginesie, z tym procesorem (w sensie programowania) dobrze radzi sobie PICSTART PLUS

0
  • #3 11 Lut 2011 20:01
    MuNiO
    Poziom 26  

Problem w tym że producent sprzętu już nie istnieje (Geni), krajowy dystrybutor tej marki (Prolight) nie posiada części zamiennych. Mam na warsztacie 2 sztuki skanerów ktore dostały napięcie miedzyfazowe i popaliło prawie całą elektronike.
    Jeden skaner naprawiłem, a w drugim jest uszkodzony ten pic odpowiedzialny za tarczę Gobo. Dlatego chciałbym skopiowac zawartość aby uruchomić drugi skaner.

Do osoby która zgłosiła monint "Kradzież software-u." - to jest tylko próba reanimacji sprzętu w który wpakowałem pare ładnych złotych.

0