Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wskaźnik poziomu paliwa nie działa-Golf II-1.3-benzyna-1991

11 Lut 2011 19:21 4198 7
  • Poziom 9  
    Nie działa wskaźnik poziomu paliwa. Miałem problem z pompą, tą z baku. Naprawiłem i działa.Jednak teraz wskaźnik paliwa po wlaniu paliwa na krótką chwilę zaskakuje a po chwili nie pokazuje poziomu paliwa i się zeruje.
    Proszę o pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Pewnie coś skopałeś,naprawiając pompę.Sprawdzałeś na wyjętej wtyczce ze zbiornika,czy wskażnik się wychyla na maksa??
  • Poziom 9  
    Nie rozumiem,jak można sprawdzić wskażnik na wyjetej wtyczce?Wskażnik pokazuje stan paliwa na włączonym silniku.

Dodano po 11 [minuty]:

Dzięki,sprawdzę.
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    nie na wlaczonym silniku tylko na zaplonie,

przegladales kable pod dywanikami czy nie sa przetarte??

ja w mojej buni szukalem dlugi czas predkosciomoerza, poziomu paliwa i swiatel, okazalo sie ze pod dywanikiem kable sie przetarly
  • Poziom 9  
    Kable są całe,nieprzetarte.Czy sprawny wskaznik paliwa na zapłonie powinien jakoś reagować?Co zrobić by wskaznik paliwa pokazywał poziom paliwa?
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Ja u siebie w MKIII tak na chłopski rozum najpierw sprawdziłem czy prądy dochodzą malutkim drucikiem połączyłem dwa środkowe wtyki Wskazówka się podniosła na full więc elektryka ok więc wymieniłem cała obudowę pompy bo miałem zapasową

Ja bym poradził wyciągnąć pompę z baku włączyć stacyjkę i poruszać pływakiem góra dół powinna wskazówka podnosić i opadać tylko rób to powoli żeby wskazówka nadążyła
  • Poziom 9  
    Dziękuje,sprawdzę.

Dodano po 10 [minuty]:

Tylko,co zrobić jeżeli wskazówka poziomu paliwa nie będzie reagowała.Przypomnę,że jak tankuję paliwo i odpalam silnik to widzę jak wskazówka poziomu paliwa przez chwilę reaguje,a po chwili wraca do wyjściowego poziomu.Miałem też takie zdarzenie ,że po tankowaniu przez około 3-minuty silnik nie odpalał,a po chwili odpalił normalnie.