Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka zmywarka o szerokości 60cm?

maciek88wpr 11 Feb 2011 20:49 6875 13
    maciek88wpr
    Level 10  
    Witam!
    Szukam zmywarki o szerokości 60cm, zużyciem wody do 15litrów i kolorze srebrnym/inox. Powiem, że będzie to moja pierwsza zmywarka.
    Moje typy są takie:
    - Electrolux ESF65040X
    - Whirpool ADP 6949C IX
    - Indesit DFP 573 NX EU
    - Ariston LDF12314E X EU/HA
    - Bosch SMS53M08EU

Jak to jest ze zmywarkami Whirpool z Power Clean i Electrolux Real life?
    Ryszard49
    Level 38  
    Witam.
    A nie zainteresujesz się zmywarkami AEG, polecam.
    Pozdrawiam.
    maciek88wpr
    Level 10  
    A co byś polecił z tej marki? Nie chcę aby cena mocno przekraczała 2000zł
    zwykły człek
    Level 20  
    Popatrz jeszcze na te: ZWE-9176X lub ZWE-9277X. Masz je teraz w programie 60 dni na próbę. Jak Ci się nie spodobają to oddasz, a jak Ci się spodobają to dokup gwarancję na 5 lat za 150 zł na stronie producenta i ciesz sie spokojem. Do tego, cichsze i oszczędniejsze.
    Electrolux - dobry i sprawdzony standard, ale trochę głośny
    Ten Whirlpool ciekawy - to nowość z bardzo dobrymi parametrami, ale trochę drogi.
    Indesita bym sobie odpuścił.
    Ariston - nie mam do nich przekonania, ale to moja subiektywna ocena; na pewno cichy
    Bosch - jak dla mnie za głośny
    Ryszard49
    Level 38  
    Witam.
    Za co kocham AEG, za ten mały znaczek LED na podłodze który sygnalizuje prace zmywarki. Mam drugą Boscha i tam nie ma tego gadżetu.
    Pozdrawiam.
    maciek88wpr
    Level 10  
    zwykły człek zaciekawiła mnie ta promocja od Mastercook ;) Być może się na nią skuszę.
    JohnnyBlaze
    Level 15  
    Mastercook otworzył jakiś czas temu jedną z najnowocześniejszych fabryk zmywarek w Europie,i śmiało można polecić ich produkt.Na plus jeszcze tani serwis,i dostępne części praktycznie od ręki.Sam używam zmywarki Mastercook w domu pod zabudowę od ok.2 lat,i śmiało polecam:)
    maciek88wpr
    Level 10  
    Czyli mastercook nie będzie złym wyborem. Jednak mi cały czas po głowie chodzi Whirpool. Wiecie może jakie są zalety i wady ich zmywarek? Miałem pralkę tej marki nie była zła więc myślę też nad ich zmywarką.
    JohnnyBlaze
    Level 15  
    Whirlpoola z całego serca....odradzam.Chyba,że mowa tutaj o modelu za ponad 2000zł?
    maciek88wpr
    Level 10  
    Sorry, że tak post pod postem.
    Zmywarka została wybrana będzie to Bosch SMS69M58EU. Niebawem jadę go zamówić. Zostanie lekka przebudowa kuchni i zrobienie zaworu od wody dla niej. Jak tylko zrobię kilka pierwszych cykli zmywania napiszę swoje wrażenia.

Jeszcze jeden post pod postem i UPOMNIENIE!
    [_P_]
    imadloreki
    Level 1  
    No i jak wrażenia? Jakieś uwagi?
    kryk2
    Level 10  
    Za 1500 zł albo i mniej można kupić zmywarkę Mastercooka - produkcja polska , inox, z wyświetlaczem, dosyć cicha, zużycie to tylko 11 l wody, 7 lat gwarancji (obejmuje zbiornik, pompę, grzałkę) - przykładowe modele ZWE 9277X, ZWE 9176X

Jak rozpoczynamy i kończymy zdania/ spacje?
    PW
    [_P_]
    Wola01
    Level 10  
    maciek88wpr odezwij się. Hula już zmywarka?