Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Asus VK191S potrzebny wsad eeprom

sylwo76 11 Feb 2011 22:43 2167 3
 • #1
  sylwo76
  Level 10  
  Witam. Monitor LCD jak w temacie problem z wsadem. Usterka w nim wygląda tak, że po włączeniu brak treści obrazu, jest podświetlenie i tło raz białe a raz jest ciemny panel, w tle widoczne podświetlenie. Po podstawieniu eepromu z innego modelu asusa jest treść obrazu bez podświetlenia, funkcje klawiatury nie działają prawidłowo. Oryginalna pamięć była programowana wsadem z VK 191D niestety nie pasuje -monitor nie startuje. Proszę kolegów o info gdzie można znaleźć lub o wsad do asusa VK 191S. Za wszelką pomoc dziękuję. Pozdrawiam.
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
 • #3
  sylwo76
  Level 10  
  Witam. Dziękuję za wsad jak zaprogramuję dam znać jakie efekty. Trochę może to potrwać gdyż mój programator nie obsługuje tej pamięci muszę z nią gonić do znajomego. Pozdrawiam.
 • #4
  sylwo76
  Level 10  
  Witam po przerwie. Niestety wsad nie działający-miałem sugestie odnośnie tego wsadu że jest to flesz nie wsad. Monitor został oddany klientowi z pamięcią z innego modelu (pamięć którą miałem do próby). Podświetlenie uzyskałem po podaniu napięć 4,2V na załączenie i jaskrawość inwentera. Funkcje klawiatury lokalnej zamienione miejscem . Treść obrazu poprawna- automatyka dostosowuje parametry. Dziękuję za pomoc pozdrawiam.