Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyj±tek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 22'' Torent Chassis HD6719 v1.3 - jest niepełne menu

B±k Andrzej 12 Lut 2011 11:47 2097 5
  • #1 12 Lut 2011 11:47
    B±k Andrzej
    Poziom 18  

Chassis jak w tytule, TV 22'' 16;9 Torent. Brak w internecie jakichkolwiek informacji o tym chińskim wynalazku. Po wł±czeniu zasilania 12v (zasilacz zewnętrzny) pojawia się niebieskie tło i jedynie co można to wej¶ć w menu użytkownika w niektóre regulacje ,,obraz, dĽwięk,i chyba funkcje''. dwie regulacje niedostępne bo kursor je przeskakuje tak że dostęp do regulacji dostrajania stacji tv jest też niedostępny. W sekcji informacje pojawia się napis że tv jest ustawiony na odbiór sygnału SVHS ale to ustawienie nie daje się przestawić na inny sygnał. Z anteny naziemnej i komputera sygnał nie wchodzi. Jednym słowem jedynie menu i to w ograniczonym zakresie. Przypuszczam że to chassis montowane jest jeszcze w innych odbiornikach do których jest jaki¶ schemat a może i instrukcja serwisowa. Liczę na pomoc tych, którzy spotkali to ustrojstwo. Dokładam jego fotkę.
    TV 22'' Torent Chassis HD6719 v1.3 - jest niepełne menu

Zdaje mi się, że nic nie zwalnia z podania pełnego modelu TV w tytule tematu. [@m]

• #2 12 Lut 2011 14:12
    satgal
    Poziom 40  

Ta MB jest uniwersalna produkowana w f-mie CND ELEC TECH CO LTD Chiny. Każdy j± może kupić i produkować TV, a jak się nazywaj± to chyba nikt nie wie. Producent tych MB poleca je do reklam, hoteli itd. Może kolegi pochodzi z jakiego¶ autobusu lub supermarketu.

• #3 12 Lut 2011 15:53
    B±k Andrzej
    Poziom 18  

Witam satgal - tyle to ja wiem, bo nawet nie trudno się domy¶lić, ale mi chodzi o jak±¶ instrukcję bo tak to bł±dzę. Pozdrawiam.

Dodano po 1 [godziny] 9 [minuty]:

Do moderatora - jedyny napis na tabliczce znamionowej to ,,Telewizor 22'' 16:9, a z przodu nazwa ,,Torent''. Innych symboli brak. Typ chassis odczytałem bezpo¶rednio z modułu.

OK, rozumiem. [@m]

• #4 12 Lut 2011 21:18
    satgal
    Poziom 40  

Jeżeli mam tego typu problem to na forum rosyjskim MONITOR s± chyba wszystkie zdjęcia mb z opisem a szczególnie chińskich wynalazków, pewnie dlatego że towar do nich nie musi płyn±ć dookoła ¶wiata.

• #5 12 Lut 2011 21:56
    B±k Andrzej
    Poziom 18  

Szukałem i tam bo to chassis jest na procesorze- skalerze MST 719DU-LF i gdy w google wpisałem ten typ to ta strona się pokazała, ale problem tam opisany dotyczy braku fonii. Przy okazji się dowiedziałem że ten mój tv to Torent ICAM 220 bo u mnie takiej naklejki brak. Nie jest to cudo i być może sprawne ale to menu jakie¶ dziwaczne a nie mam nawet zwykłej instrukcji obsługi i pilota. Pobawię się jeszcze trochę może co¶ z tego wyjdzie. Podmieniłem nawet pamięć na pust± ale nic to nie zmienia a więc wstawiłem ponownie star±. Pozdrawiam, A.B.

• #6 31 Maj 2011 21:46
    B±k Andrzej
    Poziom 18  

Aby zakończyć temat to podam że wszystko jest ok. Pełne menu pojawiło się po podpięciu sygnału antenowego.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME