Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

FALOWANIE OBROTÓW NA WOLNYM BIEGU ASTRA G 1.6 16V BENZ/GAZ

NEMMO2011 12 Feb 2011 12:46 4055 2
    NEMMO2011
    Level 2  
    Witam jestem nowy na forum, wielokrotnie przeszukiwałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o falowanie obrotów w astrze g, jednak odpowiedzi które znalazłem nie bardzo się pokrywają z moim problemem. A mianowicie mam astrę g z silnikiem 1.6 16v na gazie od niecałych dwóch lat jakiś czas temu zaczął się problem z silnikiem a mianowicie falują obroty. Gdy jadę wszystko jest ok, dojeżdzam do świateł ,staję i silnik zaczyna wariować spadają obroty do 500 dlawi się, czasami przygasa, ruszam, czy też przygazuję i jakąś chwilę jest ok potem znowu spadają obroty. Bylem już na wielu komp, blędów nie pokazało, wymienilem cewkę na nową, nowy egr, a ostatnio silnik przeszedł remont tzn. nie palił na jeden cylinder więc szlif glowicy, docieranie zaworów, wymiana 2 popychaczy, sprężyny zaworowej. Dodam że auto po remoncie ma moc, spalanie nie wiem jak wyjdzie dopiero wczoraj odebrałem od mechanika. Jeżeli ktoś miał taki problem lub ma podobny to proszę o rady co to może jeszcze być bo już sił brak na to auto. Pozdrawiam
    misiozol
    Level 31  
    Problem wystepuje na gazie i bezynie ?
    NEMMO2011
    Level 2  
    tak na gazie i na benzynie nie wiem ale jak odbierałem auto od mechanika wczoraj powiedział że mam pęknięty kolektor wydechowy ale jak nie przepuszcza to może byc Pozdrawiam