Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka Samsung f1045av nie odwirowuje , nie wyświetla błędu

12 Lut 2011 16:21 3281 3
  • Poziom 10  
    Witam serdecznie , mam problem z pralką Samsung f1045av , wszystko jest ok do momentu wirowania, słychać że silnik wchodzi na obroty lecz bęben się nie obraca , podczas prania bęben obraca sie normalnie. jak sądzicie co jest przyczyną ??? nie wyskakuje na wyświetlaczu żaden błąd , gdyby był to pasek to pewnie podczas prania zasadniczego bęben też by się nie obracał. [/b]
  • Poziom 41  
    ///słychać że silnik wchodzi na obroty lecz bęben się nie obraca , podczas prania bęben obraca sie normalnie. jak sądzicie co jest przyczyną ??? nie ///

// podczas prania bęben obraca sie normalnie.//

Dziwne cos tu czarujesz /
  • Poziom 10  
    ?????? a niby dlaczego czaruję, wiem co pisszę stąd moje zapytanie? jest faza prania - podczas której bęben się obraca i normalnie pranie się pierze. podczas wirowania słychać wchodzący na obroty silnik a bęben stoi. zapraszam to sam sprawdzisz.
  • Poziom 10  
    wymieniłem pasek oraz amortyzatory , pralka pracuje normalnie , wszystko gra . Winą był luźny pasek stąd jak bylo pranie i obciążenie (woda) to powodowało że podczas odwirowania pasek się ślizgał , było słychać pracę silnika a bęben stał w miejscu . Temat zamknięty .