Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kontrolka Mercedes Sprinter 312d - co oznacza?

12 Feb 2011 21:45 5662 6
 • Level 9  
  Witam chciałbym się zapytać czy ta kontrolka to coś poważnego, proszę o odpowiedź.
  Kontrolka Mercedes Sprinter 312d - co oznacza?
 • Level 31  
  Trochę mało informacji. Jaki napęd, nie jest to przypadkiem 4x4? czy na pewno taka kontrolka a nie pogrubiona z tyłu?  Oczywiście to nie błąd. Kontroli informacyjne przestań się bawić włącznikami nie znając ich przeznaczenia.
 • Level 19  
  To kontrolka włączonej przystawki odbioru mocy.
 • Level 9  
  A czy możesz opisać co dokładnie oznacza, czy coś się popsuło, czy można jeździć?
 • Level 19  
  Sprawdź czy nie masz przycisku z podobnym piktogramem, możliwe że został wciśnięty i masz włączoną przystawkę. wejdź po auto i zobacz czy z okolic skrzyni biegów nie wychodzi dodatkowy napęd, jeśli tak i po odpaleniu silnika jest załączony, to faktycznie masz przystawkę. jest jeszcze jedna możliwość, ktoś mogł pozamieniać kontrolki w desce i Twoja kontrolka przystawki może okazać się zupełnie inną. Oczywiście nie muszę przypominać, ze gdybyś na początku podał dokładne dane tj rok produkcji i nr VIN ułatwiłbyś życie nie tylko mi ale i pozostałym ludziom na elektrodzie. Im mniej danych, tym pomoc bardziej ograniczona.
 • Level 9  
  To jest Mercedes Sprinter 312d turbo diesel 2.9 z 1997 roku, napęd na tylne koła, dostawczy, ta kontrolka czasami pulsuje czasami świeci czasami gaśnie
 • Level 20  
  Spróbuj znaleźć kogoś kto ma SD i podłączyć pod kompa jak kontrolka świeci to znaczy że jest do tego jakiś sterownik lub czujnik, który może być uszkodzony.