Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kontrolka Mercedes Sprinter 312d - co oznacza?

12 Lut 2011 21:45 5371 6
 • Poziom 8  
  Witam chciałbym się zapytać czy ta kontrolka to coś poważnego, proszę o odpowiedź.
  Kontrolka Mercedes Sprinter 312d - co oznacza?
 • Poziom 31  
  Trochę mało informacji. Jaki napęd, nie jest to przypadkiem 4x4? czy na pewno taka kontrolka a nie pogrubiona z tyłu?  Oczywiście to nie błąd. Kontroli informacyjne przestań się bawić włącznikami nie znając ich przeznaczenia.
 • Poziom 18  
  To kontrolka włączonej przystawki odbioru mocy.
 • Poziom 8  
  A czy możesz opisać co dokładnie oznacza, czy coś się popsuło, czy można jeździć?
 • Poziom 18  
  Sprawdź czy nie masz przycisku z podobnym piktogramem, możliwe że został wciśnięty i masz włączoną przystawkę. wejdź po auto i zobacz czy z okolic skrzyni biegów nie wychodzi dodatkowy napęd, jeśli tak i po odpaleniu silnika jest załączony, to faktycznie masz przystawkę. jest jeszcze jedna możliwość, ktoś mogł pozamieniać kontrolki w desce i Twoja kontrolka przystawki może okazać się zupełnie inną. Oczywiście nie muszę przypominać, ze gdybyś na początku podał dokładne dane tj rok produkcji i nr VIN ułatwiłbyś życie nie tylko mi ale i pozostałym ludziom na elektrodzie. Im mniej danych, tym pomoc bardziej ograniczona.
 • Poziom 8  
  To jest Mercedes Sprinter 312d turbo diesel 2.9 z 1997 roku, napęd na tylne koła, dostawczy, ta kontrolka czasami pulsuje czasami świeci czasami gaśnie
 • Poziom 20  
  Spróbuj znaleźć kogoś kto ma SD i podłączyć pod kompa jak kontrolka świeci to znaczy że jest do tego jakiś sterownik lub czujnik, który może być uszkodzony.