Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie kolumny do Kenwooda da 9010( 500-600 zl zestaw stereo)

ulter81 13 Lut 2011 00:14 1015 0
  • #1 13 Lut 2011 00:14
    ulter81
    Poziom 10  

Na wstępie witam wszystkich, jako ze jestem raczej biernym użytkownikiem tego forum proszę wybaczyć mi błędy natury regulaminowej.

A teraz do rzeczy , ostatnio zmieniam swoj system audio , pozbyłem się zestawu kina domowego (front Audio-Mega BRX 300 totalne dno , i tył m-audio także totalna porażka).
    Szukam dobrego zestawu stereo w granicach 500-600 zl , muzyka to przeważnie rock , czasami jakieś elektroniczne brzmienia no i obowiązkowo zona sieczka z radia przy sprzątaniu.
    Posiadam pokój ok 25 mkw , wzmacniacz Kenwood da 9010 (chwilowo padły 4 końcówki ale już zamówiłem nowe) lub amplituner Sherwood Newcastle 725RDS , obydwa sprzęty maja swoja moc wiec kolumny muszą być odpowiednio mocne.
    Prawdopodobnie pozbędę się Sherwooda jeśli ktoś zechce go kupić za rozsądne pieniądze ale póki co w grę wchodzą oba klocki.
    Proszę o jakieś sugestie odnośnie kolumn jak i którego wzmacniacza się pozbyć (narzazie Sherwood jest na wylocie) ciekaw jestem zdania innych niestety porównania nie mam zbytnio bo testowałem jedynie kilka zestawów.

0 0