Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprinter cdi ECU UPGRADE 2001 rok

13 Lut 2011 12:09 2218 3
  • Poziom 8  
    Witam 311cdi 2001r z immobilizerem w kluczyku fabrycznym. Nosze się z zamiarem przerobienia go na 313 niestety tu się zaczynają schody chiptuning czyli nie fabryczne zmiany map wtrysku czy tam bóg wie co nie wchodzą w grę. Panowie czy mogę kupić i przełożyć komputer z 313 w komplecje z immo samemu czy może można zrobić ubgrade całego softu ? I ile orientacyjnie by mnie to kosztowało i na co zwrócić uwagę zlecając to komuś ?
  • Poziom 24  
    Jesli chcesz przerobic go na oryginalna 313CDI to nie musisz zmieniac calego komputera , tymbardziej ze w aucie tym wiaze sie to niestety z zakodowaniem calego immo. W tym aucie nawet przelutowanie eepromu z jednego ECU do drugiego najczesciej nie odblokowywuje immo. Musialbys wiec kupic caly komplet - komputer , immo box i klucze , musialbys tez odpowiednio dobrac ten komputer w zaleznosci od wersji Twojego auta , np ABS lub bez , zawor elab lub bez itd.. Istnieje jednego mozliwosc zrobienia Twojego auta na oryginalna 313CDI poprzez wymiane oprogramowania sterownika , trzeba tylko idelanie dobrac program do tego ktory juz masz , tak zeby ten pasowal, jest to trudne ale robilem to juz wiele razy i zawsze sie udaje , niema zadnych bledow i wszystko chodzi idealnie, jest to opcja dokladnego oryginalu 313 . Mozna tez zrobic chiptuning czyli podkrecic Twoje auto tak zeby jezdzilo lepiej podobnie jak 313 . Wszytkie operacje mozna wykonac zwyklym interfejsem np. KWP2000 lub galletto , koszt tych na allegro wynosi okolo 100zl. Jesli chcialbys ten oryginalny pasujacy do Twojego auta program z 313 lub program tuningowy to pisz do mnie na maila. Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Autosuper potrzebje wsadu do Vito 2.2 CDI.
  • Poziom 24  
    To najlepiej napisz mi na maila co dokładnie potrzebujesz