Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z zamontowaniem centralnego zamka Honda Accord V 2.0

13 Lut 2011 12:58 7689 9
  • Poziom 8  
    Witam, tak jak w temacie napisałem mam problem z zamontowaniem centralnego zamka otwieranego z pilota. W swoim aucie mam już centralny zamek ale jest otwierany z kluczyka;/. Zakupiłem więc centralkę otwierana z pilota i jeden siłownik tak jak radzili na forach.
    Zasada działania ma być taka że pilot uruchamia nowa centralkę która wprawia w ruch siłownik, następnie siłownik porusza cięgnem otwierania drzwi, cięgno się porusza i uruchamia starą centralkę która otwiera pozostałe drzwi. Teraz jak to wszystko połączyć do kupy żeby hulało?
    Prosiłbym o pomoc jeśli jesteście w stanie.
    Załączam zdjęcia, które myślę że będą potrzebne:
    -schemat centralki w aucie,
    -schematy które były załączone z nowa centralka,
    Problem z zamontowaniem centralnego zamka Honda Accord V 2.0 Problem z zamontowaniem centralnego zamka Honda Accord V 2.0 Problem z zamontowaniem centralnego zamka Honda Accord V 2.0
    -silownik.

Pozdrawiam.
  • Użytkownik obserwowany
    Zdradz co to za samochód.
  • Poziom 42  
    Musisz sobie sprawić siłownik do drzwi przednich lewych / kierowcy / bo jak widzisz na schemacie tam go nie ma. Nie musi być "master". Resztę masz rozrysowane , sterowanie minusem!
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Czerwony,żółty,żółty z czarnym> +12v

Czarny , pomarańczowy , pomarańczowy z czarnym> - masa

biały - do siłownika (zielony)
    biały z czarnym - do siłownika (niebieski)

W razie odwrotnego działania przycisków zam-otw należy zamienić przewody na siłowniku.

Powodzenia.:D
  • Poziom 42  
    Faktycznie , niedoczytałem ,że kupił siłownik.
    Jurek , napewno centralka pod siłownik , czy do sterownika c.z , przewody nieb.biały i nieb. czerwony?
  • Poziom 23  
    pod silownik, poniewaz podajac mase na nieb/bial i nieb/czerwony zamknie wszystkie drzwi oprocz kierowcy widac na schemacie ze w drzwiach kierowcy nie ma silownika wiec nalezy go zamontowac i odpowiednio zasterowac
  • Poziom 8  
    Dzięki za odpowiedź, w środę będę montował to napisze czy wszystko gra :D
  • Poziom 8  
    A i jeszcze mam jedno pytanie. Do podłączenia świateł awaryjnych wystarczy podciągnąć niebieski przewód czy jeszcze jakiś jeden?
  • Poziom 28  
    Kierunki>Niebieski + 2 diody prostownicze po 5A.
    Pozdr.
  • Poziom 8  
    Co to są te diody prostownicze?