Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telefon aby mial modem hsdpa szybki internet na kompie.

ddendek 13 Feb 2011 14:27 4196 14
    ddendek
    Level 11  
    Jaki telefon tanszy kupic aby mial modem hsdpa szybki internet do 7,2 mb i jak to na kompa dac aby se smigac po necie poradzi ktos.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    armada
    Level 22  
    Warunkiem uzyskania szybkiego łącza internetowego jest to, by połączenie laptop telefon było jeszcze szybsze.
    Czym wiec chcesz połączyć telefon z komputerem.
    ddendek
    Level 11  
    A jakos przez Bluetooth.
    PICIA
    Level 33  
    ddendek wrote:
    Jaki telefon tanszy kupic aby mial modem hsdpa szybki internet do 7,2 mb i jak to na kompa dac aby se smigac po necie poradzi ktos.

to nie ten dział .. tak nawiasem mówiąc po zatym.. jaki operator itp..
    ddendek
    Level 11  
    To moze ktos przenies do odpowiedniego dzialu co kupic czy innego.
    piterus99
    Level 43  
    Najszybszy Bluetooth jaki jest to 5mbps, z czego pewnie narzuty itd, zeżrą 10-20%, zostanie Ci ze 4mbps...
    Masz w ogóle u siebie zasięg 3G?
    Kup zwykły modem na USB i po sprawie..
    ddendek
    Level 11  
    Mam Play zasieg 3g tez jaki najlepszy i tani tel bedzie do internetu tak do 200 zl jaki polecacie
    MarekPPN
    Level 35  
    Jak chcesz to podłączyć pod komputer to lepiej modem USB.
    ddendek
    Level 11  
    Nie musi byc na kompa wystarczy w tel aby mial tel wyswietlacz wiekszy LG kp500 polecacie za 150 zl czy cos innegro?
    kurozukin
    Level 15  
    ddendek wrote:
    Mam Play zasieg 3g tez jaki najlepszy i tani tel bedzie do internetu tak do 200 zl jaki polecacie

W play - przynajmniej w ofercie na kartę - masz download 1Mb/s i upload 368kb/s.
    Teoretycznie usługa "większa prędkość" pozwala zwiększyć ją dwukrotnie - ale i tak nie wymaga to modemu 7,2Mb
    witoj
    Level 30  
    Nie polecam LG kp500 bo on nie ma UMTS 3G , czytaj na przyszłość dane techniczne telefonu który chcesz kupić i dobrze by telefon obsługiwał częstotliwość UMTS 900MHz i 2100MHz.
    pio27
    Level 13  
    Wejdz na allegro w zakładkę "telefony". Po lewej zaznacz parametry: "bluetooth" i "hsdpa" i po sprawie. Wybierz taki telefon jaki Ci odpowiada tylko przed zakupem sprawdź na stronie producenta czy na 100% ma te opcje.
    apacen1
    Level 16  
    Czy nie lepszy bedzie USB modem umts?Cena juz za 60zl.Z telefonem mozna ale to wymaga wiedzy jak to skonfigurowac.Wiele osob tego nie potrafi i tak samo nie uzyskamy pomocy u operatora sieci komorkowej a w szczegolnosci jesli ten tel.kom. nie jest zakupiony w sieci.
    pio27
    Level 13  
    Jeśli jest to popularny model to pomoc uzyskamy. Ja dzwoniłem do operatora Plus gsm i za każdym razem uzyskiwałem pomoc (podłączenie bluetooth laptopa z telefonami omnia i k800i) ale rzeczywiście telefon się szybko rozładowuje więc lepszym rozwiązaniem jest podłączenie modemu USB
    ddendek
    Level 11  
    Modem usb kupilem ruter tplink tl-mr 3220 na wiecej kompuw i karta orange free i ladnie chodzi w orange chyba najtaniej net.