Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Dekoder Aster i ma這 rozgarniety pracownik ;)

jhjhjhjhjhhjh 13 Lut 2011 17:23 2869 8
  • #1 13 Lut 2011 17:23
    jhjhjhjhjhhjh
    Poziom 8  

Witam.
    A wiec tak jestem dziewczyna i prosze o wyzrozumia這sc . dziekuje ;-).

Rodzice mieli dekoder z Aster, dostali nowa propozycje zeby wymienic go na lepszy model. Zgodzili sie. Przyjechal facet, od豉czyl stary podlaczyl nowy, ale co m nie dziwi nie zabral starego (a powinien to zrobic) w og鏊e byl malo rozgarniety ;). Moje pytanie brzmi , czy mog豉bym podlaczyc ten stary dekoder do mojego telewizora w pokoju zeby miec wiecej kanalow? Probowalam ale sie nie udawalo. Moze trzeba gdzie indziej kabelki podpiac albo cos innego sprytnego zrobic. Z g鏎y dzieki za odpowiedzi.

Regulamin p.15. Prosz poprawi pisowni. [Pablo]

0 8
  • #2 13 Lut 2011 17:27
    among
    Poziom 31  

Nie b鎩 si. Zorientuje si, 瞠 nie zabra i wr鏂i po niego bo stan nie b璠zie si zgadza. Mia貫m to samo po wymianie modemu. Przyszed po tygodniu :)

0
  • #3 13 Lut 2011 17:58
    bogred
    Moderator TV

Pomijaj帷 kabelki, jest jeszcze chyba co takiego, jak karta do dekodera, a bez niej nijak gra nie b璠zie :cry:

0
  • #4 13 Lut 2011 18:01
    among
    Poziom 31  

W TVK Aster zdaje si, 瞠 dekodery s parowane z kartami. Wi璚 karta jest w dekoderze.

0
  • #5 13 Lut 2011 21:24
    jhjhjhjhjhhjh
    Poziom 8  

nie wr鏂i ;) min窸o 3 ms. i nic .....karta jest w dekoderze

0
  • #6 13 Lut 2011 21:33
    bogred
    Moderator TV

jhjhjhjhjhhjh napisa:
    nie wr鏂i ;) min窸o 3 ms. i nic .....

Tak to jest z tymi facetami :cry: Pozostaj w takim razie kabelki. Trzeba odpowiedni kabelek odpowiednio pod陰czy. Najlepiej euro- euro, je郵i Tw鎩 TV ma takie wej軼ie.

0
  • #7 13 Lut 2011 21:38
    among
    Poziom 31  

A mi si wydaje, 瞠 kole瘸nce chodzi這 bardziej o kabelki w kablu koncentrycznym (sygna這wym).

0
  • #8 17 Lut 2011 02:19
    wachcio
    Poziom 24  

Kole瘸nko to wr騜enie z fus闚. Je郵i nie potrafisz sprecyzowa o jakie kabelki Ci chodzi to zr鏏 zdj璚ie dekodera z ty逝 i zaznacz gdzie te kabelki chcesz wpi望 lub zdj璚ie drugiego dekodera gdzie to wszystko jest pod陰czone.
    Je郵i chodzi o dekoder to nie wiem jak w Aster ale chyba to podobnie dzia豉 jak np. Cyfrowy Polsat gdzie mo積a przydzieli prawa do ogl康ania konkretnego pakietu na konkretnym dekoderze...

0
  • #9 30 Mar 2011 16:46
    intelinside
    Poziom 2  

Karta w dekoderze - to nie wszystko. Ka盥 kart nale篡 aktywowa z potwierdzeniem zwrotnym przez telefon. Robi to za ka盥ym razem pracownik Aster przy uruchamianiu nowego dekodera. Po wymianie dekodera na nowy stara karta zosta豉 prawdopodobnie dezaktywowana. Je郵i chodzi o podpi璚ie kabelk闚 - to nic prostszego; na tylnej 軼ianie dekodera opisane gniazda: od lewej - Ant In = wej軼ie antenowe (koncentryk) - tu wpinamy kabel sygna這wy od operatora (Aster, UPC czy antena); Loop Out = wyj軼ie koncentryczne (sygna TV) do dalszych urz康ze (np. magnetowid, amplituner); Ethernet = pod陰czamy internet po "skr皻ce" (np. pathcord do routera); Audio = zestaw cinch stereo audio do, np. wzmacniacza HiFi (tu sygna mo瞠 przenosi dane o przestrzennym d德i瘯u wi璚 wzmacniacz Dolby ProLogic mo瞠 "rozprowadzi" sygna 5.1); Y,Pb,Pr = tory wizyjne o wy窺zej jako軼i ni RGB w Scart (Euro); HDMI = sygna Audio/Wideo o najwy窺zej jako軼i (HD); 2xScart (Euro) do pod陰czenia magnetowidu (g鏎ne z陰cze) i TV (dolne z陰cze); RJ45 i USB = serwisowe, jak narazie. Pozdrawiam

0