Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MP4 Creative Zen Vision W - czyżby śmierć?

13 Lut 2011 18:05 1614 1
  • Poziom 1  
    Kłopoty z moim odtwarzaczem zaczęły się jakiś tydzień temu. Na początku był to problem z przełącznikiem blokady - odmawiał współpracy, klawisze blokowały się, kiedy chciały (czytaj: cały czas), musiałam za każdym razem kombinować z przełącznikiem i tak go ustawiać, żeby nie blokował klawiszy. Po kilku dniach problem sam się wyeliminował. Następne kłopoty - nie wiem, czy owa blokada klawiszy ma coś z nimi wspólnego - zaczęły się dzisiaj. Włączam rano odtwarzacz, odtworzyło jedną piosenkę, przy kolejnej wyskoczył komunikat "Błąd odtwarzania". Wyłączyłam MP4, a gdy włączyłam je z powrotem, pokazywało jedynie jakieś 10% wszystkich ścieżek, gdzieś zniknęły również pliki video, mimo że stan pamięci był taki sam, jak wcześniej, zanim wystąpiły problemy. Format Removable Disc nic nie dał, postanowiłam więc podłączyć odtwarzacz do komputera. Kolejna porażka - komputer nie rozpoznaje urządzenia. W Menedżerze urządzeń owszem, jest takie urządzenie, ale wyświetla się przy nim komunikat: "Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)". Zrobiłam Clean up, oprócz zmiany języka przybyło jakieś 70 ścieżek, ale dużo brakuje do odzyskania wszystkich. Podczas włączania wyskakuje Rebuilding, ale przeprowadzany jest jedynie w małym stopniu (w sensie pasek dojeżdża do kilku procent całej długości). Przy podłączaniu do komputera bez zmian. Nie mam pojęcia, co się stało odtwarzaczowi, możliwe, że po prostu wykitował "ze starości", pod uwagę brałam też możliwość wystąpienia wirusa, ale nie mam jak tego sprawdzić. Macie jakieś pomysły, co to może być i co z tym zrobić?
  • Poziom 9  
    Dzieję się tak gdyż padł na 100%dysk oraz prawdopodobnie płyta główna, jesli jest Pan zainteresowany naprawą/sprzedażą proszę o kontakt na pw lub e-mail piotrek_358(malpa)o2.pl