Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co oznacza komunikat E2 TRACK w zmieniarce panasonic DP600?

grzebaluch... 13 Lut 2011 19:06 928 2
  • #1 13 Lut 2011 19:06
    grzebaluch...
    Poziom 2  

Witam wszystkich. Mam w Passacie zmieniarkę Panasonic DP600, która jest podłączona do radia Gamma IV. Po wyciągnięciu z auta i ponownym włożeniu przestała działać i wyświetla się komunikat E2 Track. Płyty się ładują ale za chwile wyskakuje ten komunikat i zmieniarka przerzuca kolejną płytę i tak w kółko. Dodam że nie była upuszczona czy coś w tym stylu. Dlatego mam prośbę czy ktoś może wie co może oznaczać ten komunikat? I jak można zaradzić temu błędowi?

1 2
  • #2 24 Lut 2011 22:47
    grzebaluch...
    Poziom 2  

grzebaluch... napisał:
    Witam wszystkich. Mam w Passacie zmieniarkę Panasonic DP600, która jest podłączona do radia Gamma IV. Po wyciągnięciu z auta i ponownym włożeniu przestała działać i wyświetla się komunikat E2 Track. Płyty się ładują ale za chwile wyskakuje ten komunikat i zmieniarka przerzuca kolejną płytę i tak w kółko. Dodam że nie była upuszczona czy coś w tym stylu. Dlatego mam prośbę czy ktoś może wie co może oznaczać ten komunikat? I jak można zaradzić temu błędowi?

Stwierdziłem ze musze sobie sam odp. Przeczyściłem soczewkę spirytusem i zmieniarka gra z powrotem. Pozdrawiam.

1
  • #3 25 Lut 2011 08:26
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Szkoda tylko że piszesz niezgodnie z regulaminem pkt 15. Post poprawiłem - zamykam. W kolejnych użyj klawisza "Pisownia" [przed wysłaniem].

1