Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 3gs - przywracanie ustawień fabrycznych.

domszub 14 Lut 2011 12:05 10032 2
  • #1 14 Lut 2011 12:05
    domszub
    Poziom 9  

Witam, chciałem przywrócić ustawienia fabryczne w iphone 3gs. Wszedłem w ustawienia telefonu, dałem wyzeruj zawartość, wyskoczyło jabłuszko i cały czas coś myśli, a ja nie mogę z tym nic zrobić??:/

1 2
  • #2 26 Lut 2011 14:23
    pegaz666
    Poziom 9  

Sam sie na to nacialem , niestety nie bylo to dobre wyjscie. Stalo sie tak dlatego ze telefon mial zrobionego Jail Break'a NIE wolno wowczas tak zerowac telefonu przez ta opcje w menu. Aby go postawic musisz wgrac mu od poczatku soft - ale tutaj tez moze byc problem. Jezeli telefon ma simocka a ty nie chcesz stracic mozliwosci UNLOCKA programowego musisz mu wgrac tzw CUSTOM FIRMWARE czyli takie ktore nie zmienia BB (basebandu). Lub jesli masz pliki SHSH zapisane mozesz mu przywrocic to oprogramowanie jakie obecnie masz. Jesli nie masz SHSH do wczesniejszych wersji softu zostaje ci tylko wgranie custom firmware 4.2.1. Jak nie chcesz sobie zabkokowac telefonu na amen absolutnie nie uzywaj ituns'a do przywrocenia oryginalnego/ niemodyfikowanego oprogramowania! Lepiej sie spiesz bo apple niedlugo wyda soft 4.3 a wtedy stracisz dodatkowo mozliwosc jailbreak'a i mozliwosc postawienia tegeo telefonu (przynajmniej na jakis czas)

0
  • #3 27 Maj 2011 13:00
    cinek-madryt
    Poziom 1  

kolego mam ten sam problem ,mam 3gs i oprogramowanie 3.1.3 mam cydie i zdjętego simloca ---- nie wiem czemu zaczoł bardzo sie przycinac , chciałem wyczyscić ale siedze juz tydzień i nic nie umniem znależ , więc mysle o przywruceniu oprogamowania 3,1,3 puzniej wgam sobie a nowo cydie i tak dalej , wiesz moze jak to moge zrobic bez kopi zapasowej ????

0