Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

citroen Xsara Picasso 2002, 2.0 hdi Nie odpala

maluchy 14 Feb 2011 19:47 8312 2
    maluchy
    Level 1  
    Witam,
    Mam ten samochód prawie 2 lata, ostatnio pojawił się problem ze skrzynią biegów, były sprawdzane półosie. Po złożeniu samochód odpalony po 50 m zgasł, rozrusznik kręci, ale nie odpala. Wiem już, że pompa nie podaje paliwa. Czy to może być związane z z usterkami czy błędami w komputerze, po uprzednim sprawdzaniu skrzyni biegów, czy jeżeli są błędy w programie, to pompa nie poda paliwa?
    Czy winić pompę paliwową?
    rafal8103
    Level 14  
    W tych modelach pompy często się zacierają,jeżeli samochód był przechylany to prawdopodobnie mogły się oderwać zanieczyszczenia z dna zbiornika które spowodowały zatarcie.Pompę można sprawdzić podając "+" na bezpiecznik F25,jeśli jest sprawna powinno być ją słychać.
    qwertyuiop1000
    Level 24  
    maluchy wrote:
    Witam,
    Mam ten samochód prawie 2 lata, ostatnio pojawił się problem ze skrzynią biegów, były sprawdzane półosie. Po złożeniu samochód odpalony po 50 m zgasł, rozrusznik kręci, ale nie odpala. Wiem już, że pompa nie podaje paliwa. Czy to może być związane z z usterkami czy błędami w komputerze, po uprzednim sprawdzaniu skrzyni biegów, czy jeżeli są błędy w programie, to pompa nie poda paliwa?
    Czy winić pompę paliwową?

Ciekawe co ci sie stało ze skrzynią biegów i półosiami ? :idea::?:,skrzynia była wyciągana ?:idea: