Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen Xsara Picasso 2002, 2.0 hdi Nie odpala

14 Lut 2011 19:47 7658 2
  • Poziom 1  
    Witam,
    Mam ten samochód prawie 2 lata, ostatnio pojawił się problem ze skrzynią biegów, były sprawdzane półosie. Po złożeniu samochód odpalony po 50 m zgasł, rozrusznik kręci, ale nie odpala. Wiem już, że pompa nie podaje paliwa. Czy to może być związane z z usterkami czy błędami w komputerze, po uprzednim sprawdzaniu skrzyni biegów, czy jeżeli są błędy w programie, to pompa nie poda paliwa?
    Czy winić pompę paliwową?
  • Poziom 14  
    W tych modelach pompy często się zacierają,jeżeli samochód był przechylany to prawdopodobnie mogły się oderwać zanieczyszczenia z dna zbiornika które spowodowały zatarcie.Pompę można sprawdzić podając "+" na bezpiecznik F25,jeśli jest sprawna powinno być ją słychać.
  • Poziom 24  
    maluchy napisał:
    Witam,
    Mam ten samochód prawie 2 lata, ostatnio pojawił się problem ze skrzynią biegów, były sprawdzane półosie. Po złożeniu samochód odpalony po 50 m zgasł, rozrusznik kręci, ale nie odpala. Wiem już, że pompa nie podaje paliwa. Czy to może być związane z z usterkami czy błędami w komputerze, po uprzednim sprawdzaniu skrzyni biegów, czy jeżeli są błędy w programie, to pompa nie poda paliwa?
    Czy winić pompę paliwową?

Ciekawe co ci sie stało ze skrzynią biegów i półosiami ? :idea::?:,skrzynia była wyciągana ?:idea: