Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 405 jak podłączyc gniazdo haka

14 Lut 2011 23:13 2713 8
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.Mam pewien problem,a mianowicie chcę podłączyc gniazdo elektryczne 7 pinowe do przyczepki,w którym miejscu mam sie wpiąć w instalacje elektryczną w samochodzie?Prosze o jakiś schemat elektryki tego modelu.Info proszę przesyłc na email harbud(malpa)vp.pl.Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Witam! Gniazdo podlacza sie z regoly na koncu tylnej wiazki.Tam sa wszystkie potrzebne do gniazda sygnaly.Pozdrawiam.Stefan.
  • Poziom 2  
    Witam.Też tak myślałem bo wcześniej przy vw golf II tak zrobiłem,natomiast w mojej 405 wiązka z lewej lampy idzie lewą stroną a z prawej prawą i zeby było ciekawiej to od lamp przeciwmgielnych wiązka idzie rynienką w dachu.Dlatego tez sie pytam gdzie mniejwięcej mogą sie łączyc te wszystkie wiązki?Dziękuje za zainteresowanie moją sprawą i w dalszym ciągu proszę o pomoc.Pozdrawiam Tomek.
  • Poziom 34  
    Kup gniazdo z wyprowadzonymi dwiema wiązkami- na lewą i prawą lampę. Obie po 1mb. długości. Nic prostszego.
  • Poziom 43  
    Chcesz wiedzieć gdzie się łączą, w skrzynce bezpieczników, masz ochotę ciągnąć tam kable od haka??? Co za problem podpiąć się do lewej i prawej lampy?
  • Poziom 2  
    OK.A swiatła przeciwmgielne?Wiązka idzie w rynience w dachu.Czytałem że muszą byc.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To gdzie ona ma montowane to przeciwmgielne? Na dachu?
  • Poziom 2  
    Nie na tylnej klapie i wychodzą górą i tak tez idą aż do przodu samochodu.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To skoro masz dostęp do tej wiązki, to w czym problem?
    Montujesz z haka trzy wiązki: do lewej lampy, do prawej i jeden przewód wypuść sobie do bagażnika, czy do lewego tylnego słupka. Przecież masę już masz, to nie potrzebujesz konkretnie z lampy.