Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson sx115=problem z czarnym kolorem

15 Lut 2011 15:30 4307 14
  • Użytkownik usunął konto  
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od drukarek
    Dużo była używana ta drukarka? Pytam, bo być może wężyk pompki dostarczającej tusz do głowicy jest częściowo przytkany, a że tusz czarny ma często trochę inny skład chemiczny niż pozostałe, dlatego problem jest tylko z nim.
  • Poziom 34  
    Te drukarki tak mają . Musisz mieć komplet tuszy by móc drukować w czerni.Możesz kupić reseter do tuszy i wtedy pomimo "pustego" pojemnika kolorowego będziesz mógł drukować w czerni.
  • Poziom 34  
    Możesz spróbować udrożnić głowicę specjalnym płynem do udrażniania . Wyciągasz pojemnik z tuszem nasączasz gazę płynem do udrażniania i zostawiasz na kilka godz.lub kupujesz pojemnik z płynem udrażniającym wkładasz do drukarki i drukujesz. Głowice tych drukarek są wrażliwe na niektóre tusze pigmentowe (chodzi o zamienniki), lubią się przytkać .
  • Spec od drukarek
    Jakość wykonania. Lepiej oddaj na gwarancji.
  • Spec od drukarek
    Lepiej bez nieoryginalnego tuszu zawieź.
  • Spec od drukarek
    Nie sądzę aby chciało im się sprawdzać.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Może zrób to samo co ja w swoim Brotherze? Kup strzykawkę i przepchaj to płynem udrażniającym. Tylko nie wiem czy masz tam takie wystające bolce które wchodzą w kartridż i pobierają płyn bo na to trzeba wężyk wsunąć z strzykawką z płynem. Dobrze jest też nie kupować tuszu pigment bo one lubią zapychać głowice, ale nie wiem czy innych możesz używać.