Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Bravia KDL-32EX402 - komputer podłączenie

maqll 15 Lut 2011 14:09 5122 8
  • #1 15 Lut 2011 14:09
    maqll
    Poziom 9  

Dzień dobry. Czy mógłby ktoś mi pomóc jak podłączyć TV Sony Bravia KDL-32EX402 do komputera tak aby był obraz i dźwięk kablem DVI - HDMI + jack - jack (audio)? Będę bardzo wdzięczny męczę się od tygodnia. Podłączyłem w następujący sposób:
    Sony Bravia KDL-32EX402 - komputer podłączenie
    Uploaded with ImageShack.us

Wtyk DVI do karty graf w komputerze z drugiej strony HDMI w telewizoże i dźwięk kablem jack - jack pod wyjście słuchawkowe w PC i w TV pod PC AUDIO in. Ustawienia w telewizorze jak na zdjęciu. Niestety obraz jest ale nie ma dźwięku. Może muszę ustawić coś w komputerze tylko nie wiem co i jak. Pozdrawiam Adam.

• #2 15 Lut 2011 18:48
    pedzacaspawarka
    Poziom 9  

Teoretycznie nie powinno się to udać. Jesli w TV wybierasz HDMI to i dźwięk i obraz musi iść po HDMI. Jeśli wybierasz PC to wtedy obraz po DVI a dźwięk przez małego jacka.

• #3 16 Lut 2011 10:35
    maqll
    Poziom 9  

Ale podłączyłem kablem DVI - HDMI. W komputerze jest pod DVI a w TV HDMI1. Nie ma wejścia w telewizorze DVI. Przez DVI w komp. dźwięk nie idzie, stąd podłączenie audio mini jack-mini jack.W ustawieniach TV jest na PC (próbowałem też na HDMI1 ustawić). Uściśle (na zdjęciu może tego nie widać), że w telewizorze na wejściu jest napisane PC/HDMI1 AUDIO IN. Myślę że to kwestia ustawień w komputerze. Może ktoś wie co trzeba pozmieniać? Mam karte graf. Nvidia GEOFORCE 8600GT. A muzyczna to jakiś REALTEK HIGHT DEFINITION.

• #5 17 Lut 2011 11:59
    maqll
    Poziom 9  

Ale ja tak podłączyłem jak na tym filmiku tylko bez adaptera tego bo mam już kabelek z końcówką DVI to przejściówka jest niepotrzebna a dźwięku nie ma dalej. Trzeba w ustawieniach w komputerze chyba coś poprzestawiać. Na zdjęciu jest sposób mojego podłączenia i jest tak jak na stronie Sony na filmie. Czy ktoś podłączył ten TV do kompa?

• #6 17 Lut 2011 12:10
    1 PAWEL
    Poziom 40  

A czytałeś drugi link Karty graficzne NVIDIA®

Należy kliknąć nazwę producenta kart graficznych, aby uzyskać odpowiednie informacje.

• #7 18 Lut 2011 17:44
    maqll
    Poziom 9  

Tak czytałem. Tylko nie ma jak w karcie ustawić

• #9 23 Lut 2011 11:46
    maqll
    Poziom 9  

Mam system vista sterowniki też najnowsze ale coś mam z kabelkiem bo podłączyłem do monitora i gra jeden głośnik chociaż w tv powinien też jeden grać

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME